Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,379 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,589,635.00 55 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 9,333 2019-07-22 2019-07-23 85121220012019 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER VITI 2019 NDAJ ISH PUNONJESES E.BITA, VENDIM NR.52 DT 12.06.2019, VERTETIM DT 03.07.2019, URDHER NR.607 DT 22.07.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 33,136 2019-03-18 2019-03-19 29921220012019 Shtesa page te tjera 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER VITI 2018 NDAJ ISH PUNONJESIT, URDHER NR.182 DT 11.03.2019 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 74,220 2019-03-18 2019-03-19 30121220012019 Shtesa page te tjera 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER VITI 2018 NDAJ ISH PUNONJESVE, URDHER NR.183 DT 11.03.2019 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 21,089 2019-01-21 2019-01-22 4721220012019 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER PER VITIN 2018 NDAJ ISH PUNONJESIT TE BASHKISE KORCE, URDHER NR.798 DT 13.12.2018, URDHER NR.27 DT 18.01.2019, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 84,567 2018-08-13 2018-08-14 78221220012018 Shtesa page te tjera - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001)PAGESE E LEJES VJETORE E PAKRYER URDHER NR 443 DT 19.07.2018 VERTETIM DT 06.08.2018 SHPERBLIM PER DALJE NE PENSION URDHER NR 443 DT 19.07.2018 VERTETIM DT 06.08.2018 URDHER NR 492 DT 09.08.2018 SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 64,812 2018-08-13 2018-08-14 78121220012018 Shtesa page te tjera - Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001)PAGESE E LEJES VJETORE E PAKRYER VENDIM NR 28 DT 26.07.2018 URDHER NR 308 DT 22.05.2018 VERTETIM DT 02.08.2018 ,SHPERBLIM PER DALJE NE PENSION URDHER NR 308 DT 22.05.2018 VERTETIM DT 02.08.2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 106,213 2018-05-10 2018-05-11 39121220012018 Shtesa page te tjera - Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER NDAJ ISH PUNONJESVE DHE PAGESE SHPERBLIM PER DALJE NE PENSION, VENDIM NR.9 DT 27.02.2018,NR.10 DT 01.03.2018, URDHER NR.49 DT 31.01.2018, URDHER NR.271, 272 DT 10.05.2018 LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 16,575 2017-12-27 2017-12-28 120521220012017 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER NDAJ ISH-PUNONJESIT OLGERT XHEMO URDHER NR.618 DT 22.09.2017, URDHER NR.651 DT 05.10.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Korēe 7,400 2017-12-13 2017-12-14 112621220012017 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER NDAJ ISH-PUNONJESIT V.LLAPANJI URDHER NR.62 DT 16.02.2016, URDHER NR.817 DT 30.11.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 53,838 2017-11-08 2017-11-09 102121220012017 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER NDAJ 3 ISH PUNONJESVE URDHER NR.69 DT 09.10.2017, NR.700, 701 DT 20.10.2017, URDHER NR.749 DT 07.11.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 57,253 2017-10-27 2017-10-30 97121220012017 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER NDAJ ISH PUNONJESVE URDHER NR.467 DT 27.07.2017, NR.619 DT 22.09.2017, NR.651 DT 05.10.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 63,143 2017-07-26 2017-07-27 67221220012017 Shtesa page te tjera - Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM PER DALJE NE PENSION DHE PER LEJE VJETORE TE PAKRYER URDHER NR.61 DT 25.06.2017 NR.443 DT 19.07.2017 NR.440 DT 19.07.2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 68,900 2017-07-20 2017-07-21 65421220012017 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER, SHPERBLIM PER VJETERSI NE PUNE, PAGE QERSHOR 2016 NDAJ ISH PUNONJESES N.TRAJKO VENDIM NR.8 28.04.2016 URDHER NR.441 DT 19.07.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 61,640 2017-07-20 2017-07-21 65621220012017 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER NDAJ ISH PUNONJESVE VENDIM NR.59 01.06.2017 URDHER NR.397 30.06.2017 NR.367 DT 16.06.2017 URDHER NR.440 19.07.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 145,897 2017-05-23 2017-05-24 42421220012017 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE VJETORE E PAKRYER & SHPERBLIM PER VJETERSI NE PUNE NDAJ ISH PUNONJESES M.AGOLLI URDHER 160 DT 19.09.2016 URDHER 287 DT 22.05.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 378,003 2017-05-05 2017-05-08 37221220012017 Shtesa page te tjera - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE ORE NATE TE PAPAGUARA,, LEJE VJETORE E PAKRYER & SHPERBLIM PER VJETERSI URDHER NR.1 DT 03.12.2016 URDHER NR.234 DT 03.05.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 47,653 2017-05-05 2017-05-08 37121220012017 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER LEJE VJETORE TE PAKRYER NDAJ ISH-PUNONJESVE URDHER NR.120, 26, 11, 10, 16 DT 15.03.2017, 24.04.2017, 28.02.2017, 28.02.2017, 27.03.2017 URDHER NR.234 DT 03.05.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 12,750 2017-04-24 2017-04-25 33821220012017 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM PER LEJE VJETORE TE PAKRYER NDAJ ISH KRYEINSPEKTORES S.MICO URDHER NR.17 DT 31.03.2017 NR.208 DT 21.04.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 5,465 2017-04-24 2017-04-25 33921220012017 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM PER LEJE VJETORE TE PAKRYER NDAJ ISH PUNONJESIT D.MICO URDHER NR.5 DT 31.03.2017 URDHER NR.208 DT 24.04.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 115,056 2017-04-05 2017-04-06 27421220012017 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE SHPERBLIMI PER VJETERSI NE PUNE NDAJ ISH PUNONJESES M.SHALLI URDHER NR.181 29.12.2016 & NR.155 DT 03.04.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 64,174 2017-02-13 2017-02-14 10821220012017 Shtesa page te tjera - Te tjera transferta tek individet BASHKIA KORCE (2122001) SHPERBLIM PER DALJE NE PENSION & SHPERBLIM PER LEJE TE ZAKONSHME TE PAKRYER PER V.2016 URDHER NR.54, 55 DT 07.02.17
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 26,821 2016-12-27 2016-12-28 134921220012016 Shtesa page te tjera 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE SHPERBLIMI PER LEJE TE PAKRYER ISH PUNONJES I GJENDJES CIVILE SIPAS LISTEPAGESES URDHER NR.706 DT 23.12.2016 NR.52 DATE 25.01.2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 12,437 2016-11-15 2016-11-16 116421220012016 Shtesa page te tjera 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE SHPERBLIMI PER LEJE TE PAKRYER EMILIANO MUHAREM URDHER NR.597 DT.14.11.2016 SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 48,085 2016-11-03 2016-11-03 111421220012016 Shtesa page te tjera 2122001 BASHKIA KORCE SHPERBLIM PER LEJE TE PAKRYER DHE VJETERSI PUNE SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 18,700 2016-10-25 2016-10-25 107021220012016 Shtesa page te tjera 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE SHPERBLIMI PER V LEJE TE PAKRYER SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 451,064 2016-10-25 2016-10-25 106921220012016 Shtesa page te tjera 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE SHPERBLIMI PER VJETERSI NE PUNE DHE LEJE TE PAKRYERA SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 14,875 2016-10-21 2016-10-21 104921220012016 Shtesa page te tjera 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER LEJE TE ZAKONSHME SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Korēe 37,400 2016-10-21 2016-10-21 105021220012016 Shtesa page te tjera 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER SHPERBLIM VJETERSIE NE PUNE SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 20,400 2016-10-21 2016-10-21 105221220012016 Shtesa page te tjera 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER LEJE TE ZAKONSHME SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 248,285 2016-10-21 2016-10-21 105121220012016 Shtesa page te tjera 2122001 BASHKIA KORCE PAGESE PER SHPERBLIM VJETERSIE NE PUNE + LEJE TE ZAKONSHME SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 157,615 2016-06-15 2016-06-16 62321220012016 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE E ZAKONSHME E PAKRYER PER VITIN 2015 & SHPERBLIM PER VJETERSI NJ.ADM VOSKOPOJE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 689,897 2016-06-15 2016-06-16 62221220012016 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE E ZAKONSHME E PAKRYER PER VITIN 2015 & SHPERBLIM PER VJETERSI NJ.ADM BULGAREC
Bashkia Korce (1515) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Korēe 748,850 2016-06-15 2016-06-15 62121220012016 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE E ZAKONSHME E PAKRYER PER VITIN 2015 & SHPERBLIM PER VJETERSI
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 36,865 2016-05-10 2016-05-11 44421220012016 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE E ZAKONSHME E PAKRYER PER VITIN 2015 + SHPERBLIM PER VJETERSI
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 204,850 2016-04-26 2016-04-27 39821220012016 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE E ZAKONSHME E PAKRYER SIPAS NJOFTIMIT PER PERF.E KONTRATES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 401,018 2016-04-26 2016-04-27 39921220012016 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE E ZAKONSHME E PAKRYER VITI 2015 SIPAS NJOFTIMIT PER PERF.E KONTRATES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 48,535 2016-04-11 2016-04-11 31921220012016 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PER LEJE VJETORE TE PAKRYER PER ASYE TE NDERPRERJES SE MAREDHENIEVE FINANCIARE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 1,122,882 2016-03-18 2016-03-18 24621220012016 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE E ZAKONSHME E PAKRYER PER VITIN 2015 & SHPERBLIM PER VJETERSI PER ARSYE TE NDERPRERJES TE MAREDHENIEVE TE PUNES
Bashkia Korce (1515) PRO CREDIT BANK Korēe 236,628 2016-03-18 2016-03-18 24521220012016 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE E ZAKONSHME E PAKRYER PER VITIN 2015 & SHPERBLIM PER VJETERSI PER ARSYE TE NDERPRERJES TE MAREDHENIEVE TE PUNES
Bashkia Korce (1515) UNION BANK SHA Korēe 36,865 2016-03-18 2016-03-18 24421220012016 Shtesa page te tjera BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE LEJE E ZAKONSHME E PAKRYER PER VITIN 2015 & SHPERBLIM PER VJETERSI PER ARSYE TE NDERPRERJES TE MAREDHENIEVE TE PUNES
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave