Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,273 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 20,858,447.00 59 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2019-08-01 2019-08-02 92321220012019 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUES.NDAJ DEBITORIT K.BALA, VENDIM NR.3432 014 REGJ, NR.1049 014 REGJ DT 19.05.2014, SHK.PERMB.NR.331/1 PROT DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2019-07-01 2019-07-02 78721220012019 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT R.BALA, VENDIM NR.3432 014 REGJ, NR.1049 014 REGJ DT 19.05.2014, SHK.PERMB.331/1 PROT DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2019-06-03 2019-06-05 65921220012019 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT K.BALA, VENDIM NR.3432 014 REGJ, NR.1049 014 REGJ DT 19.05.2014, SHKP.PERMB.NR.331/1 PROT DT 02.11.2017, LISTE PAGESA MAJ 2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2019-05-02 2019-05-03 52321220012019 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE PAGE, URDH.SEK.NDAJ DEBITORIT K.BALA, VENDIM NR.3432 014 REGJ,NR.1049 014 REGJ DT 19.05.2014,SHK.PERMB.NR.331/1 PROT DT 02.11.2017,LISTE PAGESA PAGA PRILL 2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2019-03-01 2019-03-05 23221220012019 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT K.BALA, VENDIM NR.3432 014 REGJ, NR.1049 014 REGJ DT 19.05.2014, SHK.PERMB.NR.331/1 PROT DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2019-02-01 2019-02-04 10321220012019 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) ZBATIM URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT K.BALA, VENDIM NR.3432 014 REGJ, 1049 014 REGJ DT 19.05.2014, SHK.PERMB.NR.331/1 PROT DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,410,852 2019-01-07 2019-01-08 721220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI DHJETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2019-01-07 2019-01-08 1121220012019 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT K.BALA, NR.VEDNIMI 3432 014 REGJ, 1049 014 REGJ DT 19.05.2014, SHK.PERMB.NR.331/1 PROT DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2018-12-03 2018-12-04 118321220012018 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDHER SEKUES.NDAJ DEBITORIT K.BALA, SHK.PERMBARIMORE NR.331/1 PROT DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2018-11-01 2018-11-02 110921220012018 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEK.NDAJ DEBITORIT KUJTIM BALA, VENDIM NR.3432-014 REGJ, NR.1049-014 REGJ DT 19.05.2014, SHK.PERMB.NR.331/1 DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,276,622 2018-10-01 2018-10-02 96421220012018 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2018-10-01 2018-10-02 96821220012018 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT K.BALA, SHK.PERMB.NR.331/1 PROT DT 02.11.2017, NR.3432-014 REGJ, NR.1049-014 REGJ DT 19.05.2014
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2018-09-03 2018-09-04 85121220012018 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE PAGE PER KUJTIM BALA, SHKRESE PERMB.NR.331/1 DT 02.11.2017, VENDIM NR.3432-014, NR.1049-014 DT 19.05.2014
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2018-08-02 2018-08-03 71821220012018 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT KUJTIM RAIF BALA, SHKRESE PERMB.NR.331/1 PROT. DT 02.11.2017, ZBATIM VENDIMI NR.3432-014 REGJ. NR.1049-014 DT 19.05.2014
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,292,077 2018-07-02 2018-07-03 58921220012018 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI QERSHOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2018-07-02 2018-07-03 58721220012018 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDHER SEK.NDAJ DEBITORIT K.BALA SIPAS VENIDMIT NR.3432-014 REGJ DT 19.05.2014, SHKRESE PERMB.NR.331/1 PROT DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2018-06-01 2018-06-04 49421220012018 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDHER SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT KUJTIM BALA, VENDIM NR.3432-014 REGJ, 1049-014 DT 19.05.2014,SHKRESE PERMB.NR.331/1 PROT DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,289,723 2018-05-02 2018-05-03 37021220012018 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2018-05-02 2018-05-03 37321220012018 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDHER SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT KUJTIM BALA, VENDIM NR.3432-014 REGJ, 1049-014 DT 19.05.2014,SHKRESE PERMB.NR.331/1 PROT DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2018-04-03 2018-04-04 25421220012018 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT KUJTIM BALA, ZBATIM VENDIMI NR.3432-014 REGJ, NR.1049-014 REGJ DT 19.05.2017, SHKRESE PERMB.NR.331/1 PROT DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2018-03-01 2018-03-02 16121220012018 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDHER SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT KUJTIM BALA, VENDIM NR.3432 014 REGJ , NR.1049 014 REGJ DT 19.05.2014, SHKRESE NR.331/1 PROT DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 22,000 2018-02-01 2018-02-02 5021220012018 Paga baze - Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDHER SEKUESTRO NE ZBATIM TE VENDIMEVE NR.3432-014 REGJ ,1049-014 REGJ DT 19.05.2014 DHE NR.2267 DT 09.09.2014, SHKRESE NR.331/1 PROT DT 02.11.2017, NR.1246/1 PROT DT 09.01.2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,282,401 2018-01-04 2018-01-05 621220012018 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI DHJETOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2018-01-04 2018-01-05 721220012018 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE PAGE URDHER SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT KUJTIM BALA NR.VENDIMI 331/1 PROT DT 02.11.2017 SEK
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,369,752 2017-12-01 2017-12-04 110221220012017 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI NENTOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2017-12-01 2017-12-04 110421220012017 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDHER SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT KUJTIM BALA NR.VENDIMI 331/1 PROT DT 02.11.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 38,852 2017-11-16 2017-11-17 105721220012017 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PAGE E PRAPAMBETUR (PAGESE E SHTESES SE PAGES PER GRADE USHTARAKE) URDHER NR.775 DT 14.11.2017, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2017-11-03 2017-11-06 100221220012017 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) VENDOSJE SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT KUJTIM BALA NR.VENDIMI 3432-014 REGJ, NR.1049-014 REGJ DT 19.05.2014
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 2,551,195 2017-11-03 2017-11-06 100121220012017 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 15,000 2017-10-02 2017-10-03 89221220012017 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDHER SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT KUJTIM BALA NR.VENDIMI 3432-014 REGJ, NR.1049-014 REGJ DT 19.05.2014
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,196,349 2017-10-02 2017-10-03 89121220012017 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHTATOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,196,331 2017-09-04 2017-09-05 78121220012017 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 15,000 2017-09-04 2017-09-05 78521220012017 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDHER SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT KUJTIM BALA NR.VENDIMI 3432-014 REGJ , NR.1049-014 REGJ DT 19.05.2014
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,195,329 2017-08-01 2017-08-02 68921220012017 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI KORRIK 2017 SIPAS LISTE PAGESES, PAGESE TURNE TE DYTA DHE TE TRETA QERSHOR 2017 URDHER NR.423 DT 11.07.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 15,000 2017-08-01 2017-08-02 69121220012017 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDHER SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT KUJTIM BALA NR.VENDIMI 3432-014 REGJ NR.1049-014 REGJ DT 19.05.2017
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 15,000 2017-07-03 2017-07-04 56921220012017 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDHER SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT K.BALA NR.VENDIMI 3432-014 REGJ , 1049-014 REGJ DT 19.05.2014
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,236,107 2017-06-01 2017-06-02 45821220012017 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 15,000 2017-06-01 2017-06-02 46321220012017 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDHER SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT K.BALA VENDIM NR.3432-014 REGJ NR.1049-014 REGJ DT 19.05.2014
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 15,000 2017-05-03 2017-05-04 36721220012017 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDHER SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT KUJTIM BALA VENDIM NR.3432-014 REGJ, NR.1049-014 REGJ DT 19.05.2014
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,270,704 2017-04-03 2017-04-04 26421220012017 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MARS 2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave