Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,379 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,008,355.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,444,427 2019-02-01 2019-02-04 9821220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI JANAR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,286,308 2018-08-01 2018-08-02 71721220012018 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA KORRIK 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,290,538 2018-06-01 2018-06-04 49021220012018 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2018, SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 3,522 2017-05-05 2017-05-08 37321220012017 Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE ORE NATE NDAJ ISH PUNONJESIT TE INFORMACIONIT URDHER NR.5 DT 31.03.2017 URDHER NR.234 DT 03.05.2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,440,606 2017-05-03 2017-05-04 36021220012017 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,279,458 2016-08-03 2016-08-03 76621220012016 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 2122001 BASHKIA KORCE PAGA KORRIK 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,263,496 2016-01-11 2016-01-11 321220012016 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI DHJETOR PMNZSH
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave