Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 4,500 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston çdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet çdo jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kyçe. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojnë fondet e alokuara
  • Sa paguhet për shërbime dhe projekte të caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar çdo institucion
  • Sa para janë paguar në intervale të caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
All 19,419,681.00 17 All => =>

Transaksione
*Të dhënat e këtij shërbimi janë të aksesueshme në web-in zyrtar "Drejtoria e Përgjithshme e Thesarit"

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,300,560 2018-12-03 2018-12-04 117521220012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,279,629 2018-11-01 2018-11-02 110021220012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,279,239 2018-09-03 2018-09-04 85021220012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,294,905 2018-03-01 2018-03-02 16021220012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHKURT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,273,655 2018-02-01 2018-02-02 5621220012018 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI JANAR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,228,732 2017-07-03 2017-07-04 56721220012017 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI QERSHOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,243,463 2017-03-01 2017-03-02 15421220012017 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHKURT 2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,242,665 2017-02-01 2017-02-02 7121220012017 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI JANAR 2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,239,769 2017-01-10 2017-01-11 0421220012017 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 2122001-BASHKIA KORCE PAGA MUAJI DHJETOR 2016 PMNZH RAPORTESIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,206,905 2016-12-01 2016-12-02 121621220012016 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 2122001 BASHKIA KORCE PAGA NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,242,665 2016-09-01 2016-09-02 87721220012016 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 2122001 BASHKIA KORCE PAGA GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,315,313 2016-07-04 2016-07-04 67421220012016 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI QERSHOR 2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,242,665 2016-06-02 2016-06-02 56121220012016 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,242,665 2016-04-06 2016-04-06 30621220012016 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MARS 2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 1,316,339 2016-03-02 2016-03-03 18721220012016 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHKURT 2016 PMNZSH
Bashkia Korce (1515) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Korçe 278,773 2016-02-18 2016-02-18 16721220012016 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI DHJETOR BORDI I KULLIMIT
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korçe 191,739 2016-02-04 2016-02-05 7921220012016 Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI DHJETOR (D.SH.PYJOR)
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave