Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 6,298 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 26,957,689.00 22 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,390,387 2019-12-03 2019-12-04 145121220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI NENTOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,401,607 2019-11-04 2019-11-05 131221220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,419,266 2019-08-01 2019-08-02 91821220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI KORRIK 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,879,024 2019-04-01 2019-04-02 37621220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MARS 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,447,724 2019-03-01 2019-03-05 22821220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHKURT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,300,560 2018-12-03 2018-12-04 117521220012018 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI NENTOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,279,629 2018-11-01 2018-11-02 110021220012018 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI TETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,279,239 2018-09-03 2018-09-04 85021220012018 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,294,905 2018-03-01 2018-03-02 16021220012018 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHKURT 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,273,655 2018-02-01 2018-02-02 5621220012018 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI JANAR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,228,732 2017-07-03 2017-07-04 56721220012017 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI QERSHOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,243,463 2017-03-01 2017-03-02 15421220012017 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHKURT 2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,242,665 2017-02-01 2017-02-02 7121220012017 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI JANAR 2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,239,769 2017-01-10 2017-01-11 0421220012017 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 2122001-BASHKIA KORCE PAGA MUAJI DHJETOR 2016 PMNZH RAPORTESIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,206,905 2016-12-01 2016-12-02 121621220012016 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 2122001 BASHKIA KORCE PAGA NENTOR 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,242,665 2016-09-01 2016-09-02 87721220012016 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe 2122001 BASHKIA KORCE PAGA GUSHT 2016 SIPAS LISTEPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,315,313 2016-07-04 2016-07-04 67421220012016 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI QERSHOR 2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,242,665 2016-06-02 2016-06-02 56121220012016 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,242,665 2016-04-06 2016-04-06 30621220012016 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MARS 2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,316,339 2016-03-02 2016-03-03 18721220012016 Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHKURT 2016 PMNZSH
Bashkia Korce (1515) BANKA ALPHA ALBANIA / ALPHA BANK ALBANIA Korēe 278,773 2016-02-18 2016-02-18 16721220012016 Paga baze - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI DHJETOR BORDI I KULLIMIT
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 191,739 2016-02-04 2016-02-05 7921220012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI DHJETOR (D.SH.PYJOR)
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave