Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,379 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 61,371,693.00 19 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 4,987,626 2019-09-02 2019-09-03 102121220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 720,864 2019-07-01 2019-07-02 77721220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI QERSHOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,437,297 2019-05-02 2019-05-03 51921220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 4,922,803 2019-03-01 2019-03-04 21921220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHKURT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 580,456 2019-02-01 2019-02-04 9421220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI JANAR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 4,950,689 2019-01-07 2019-01-08 121220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI DHJETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 576,337 2019-01-07 2019-01-08 621220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI DHJETOR 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,270,200 2018-04-03 2018-04-04 24921220012018 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MARS 2018 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 6,977,977 2017-09-04 2017-09-05 78721220012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 7,032,202 2017-07-03 2017-07-04 56121220012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI QERSHOR 2017 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 501,416 2017-05-02 2017-05-03 35621220012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 6,904,090 2017-03-01 2017-03-02 15221220012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHKURT 2017
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 429,807 2017-01-11 2017-01-12 0721220012017 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune 2122001-BASHKIA KORCE PAGA MUAJI DHJETOR 2016 PMNZH RAPORTESIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 5,945,671 2016-07-04 2016-07-04 66821220012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI QERSHOR 2016
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 284,807 2016-06-02 2016-06-03 56221220012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2016 NJ.ADM.BULGAREC
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,277,196 2016-05-05 2016-05-05 42921220012016 Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2016
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 4,181,231 2016-02-03 2016-02-04 6321220012016 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI JANAR
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 4,263,999 2015-09-02 2015-09-02 61121220012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 4,127,025 2015-08-05 2015-08-06 49121220012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI KORRIK
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave