Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,379 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 115,994,426.00 231 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-09-02 2019-09-03 103721220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUEST.NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, VENDIM NR.41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDH.SEKUES.NR.830 018 REGJ DT 26.04.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 91,937 2019-09-02 2019-09-03 102521220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 686,936 2019-09-02 2019-09-03 102721220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 530,960 2019-09-02 2019-09-03 102621220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 612,652 2019-09-02 2019-09-03 103021220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 131,661 2019-09-02 2019-09-03 102321220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 12,000 2019-09-02 2019-09-03 103521220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUEST.NDAJ DEBITORIT E.DEMOLLI, VENDIM NR.2267 DT 09.09.2014, SHK.PERMB.NR.1246/1 DT 09.01.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-08-01 2019-08-02 91921220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUES.NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, VENDIM NR.41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDH.SEK.NR.830 018 REGJ DT 26.04.2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 536,740 2019-08-01 2019-08-02 91221220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI KORRIK 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 5,039,419 2019-08-01 2019-08-02 90721220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI KORRIK 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 63,195 2019-08-01 2019-08-02 91521220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI KORRIK 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 533,383 2019-08-01 2019-08-02 91021220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI KORRIK 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 12,000 2019-08-01 2019-08-02 92221220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUES.NDAJ DEBITORIT E.DEMOLLI, VENDIM NR.2267 DT 09.09.2014, SHK.PERMB.NR.1246/1 PROT DT 09.01.2018
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 131,495 2019-07-01 2019-07-02 77321220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI QERSHOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 85,056 2019-07-01 2019-07-02 77821220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI QERSHOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,421,171 2019-07-01 2019-07-02 78221220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI QERSHOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 61,902 2019-07-01 2019-07-02 77221220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI QERSHOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 91,937 2019-07-01 2019-07-02 77521220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI QERSHOR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-07-01 2019-07-02 78321220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, NR.VENDIMI 41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDH.SEKUES.NR.830 018 REGJ DT 26.04.2018, NR.830 015 REGJ DT 10.11.2015, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 12,000 2019-07-01 2019-07-02 78621220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT E.DEMOLLI, NR.VENDIMI 2267 DT 09.09.2014, SHK.PERMB.NR.1246/1 PROT DT 09.01.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 688,390 2019-06-03 2019-06-05 64821220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 83,339 2019-06-03 2019-06-05 64921220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 5,091,446 2019-06-03 2019-06-05 64321220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-06-03 2019-06-05 65721220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, VENDIM NR.41 2015 3328 (560) DT 22.09.2015, URDH.SEKUES.NR.830 018 REGJ DT 26.04.2018, LISTE PAGESA MAJ 2019
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 61,902 2019-06-03 2019-06-05 64421220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 90,195 2019-06-03 2019-06-05 64521220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 533,020 2019-06-03 2019-06-05 64621220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI MAJ 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 12,000 2019-06-03 2019-06-05 65621220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT E.DEMOLLI, VENDIM NR.2267 DT 09.09.2014, SHK.PERMB.NR.1246/1 PROT DT 09.01.2018, LISTE PAGESA MAJ 2019
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 532,640 2019-05-02 2019-05-03 51121220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 61,902 2019-05-02 2019-05-03 50921220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 525,718 2019-05-02 2019-05-03 51321220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI PRILL 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-05-02 2019-05-03 52021220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE PAGE, URDH.SEK.NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, VENDIM NR.41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDH.SEK.NR.830 018 REGJ DT 26.04.2018, LISTE PAGESA PRILL 2019
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 12,000 2019-05-02 2019-05-03 52221220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) NDALESE PAGE, URDH.SEK.NDAJ DEBITORIT E.DEMOLLI, VENDIM NR.2267 DT 09.09.2014, SHK.PERMB.NR.1246/1 PROT DT 09.01.2018, LISTE PAGESA PAGA PRILL 2019
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 490,946 2019-03-01 2019-03-05 22121220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHKURT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 127,795 2019-03-01 2019-03-05 234221220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI SHKURT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 12,000 2019-03-01 2019-03-05 23021220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT E.DEMOLLI, VENDIM NR.2267 DT 09.09.2014, SHK.PERMB.NR.1246/1 PROT DT 09.01.2018
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-03-01 2019-03-05 23121220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, VENDIM NR.41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDHER SEK.NR.830 18 REGJ DT 26.04.2018
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-02-01 2019-02-04 10021220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) ZBATIM URDH.SEKUESTRO F.BEBRI, VEDNIM NR.41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, NR.830-018 REGJ DT 26.04.2018
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 4,948,318 2019-02-01 2019-02-04 9921220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI JANAR 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 12,000 2019-02-01 2019-02-04 10221220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) ZBATIM URDH.SEKUESTRO NDAJ DEBITORIT E.DEMOLLI, VENDIM NR.2267 DT 09.09.2014, SHK.PERMB.NR.1246/1 PROT DT 09.01.2018
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave