Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,963,080.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) EURO INFORM Korēe 2,157,240 2018-08-16 2018-08-17 79821220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - fotokopje - Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE FOTOKOPJE, PAJISJE KOMPJUTERI , U.P NR.18 DT 18.05.2018 MIRATIM PROCEDURE, RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.06.2018 KONTRATE DT 02.07.2018,,BULETIN FAT NR 253 FL HYRJE NR 61 DT 19.07.2018 U B 33610
Bashkia Korce (1515) EURO INFORM Korēe 82,680 2017-11-21 2017-11-22 108421220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE KOMPJUTERI U.P NR.89 DT 01.11.2017, FTESE PER OFERTE DT 01.11.2017, P.V DT 03.11.2017, FORM.NJOFTIM FITUESI DT 06/07/08.11.2017, FAT.NR.409 DT 09.11.2017, F.H NR.83 DT 09.11.2017 UB 31782 DT 21.11.2017
Bashkia Korce (1515) SOTIRAQ NIKOLLAQ MARKO Korēe 51,400 2016-06-14 2016-06-14 60721220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri BASHKIA KORCE KOMPJUTER, PRINTER DETYRIM K.VOSKOP FAT.38 DT 27.12.2014
Bashkia Korce (1515) EURO INFORM Korēe 575,880 2015-05-27 2015-05-27 32721220012015 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri BASHKIA KORCE BLERJE PAJISJE KOMPJUTERIKE FAT 24 DATE 17.04.2015
Bashkia Korce (1515) EURO INFORM Korēe 95,880 2015-02-12 2015-02-13 6721220012015 Shpenz. per rritjen e AQT - paisje kompjuteri BASHKIA KORCE BLERJE PRINTER LAZER FAT 372 DATE 18.12.2014
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave