Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 16,187,012.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) SHAGA. Korēe 14,757,912 2019-10-15 2019-10-16 120721220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - mjete dhe pajisje te tjera teknik - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative - Shpenz. per rritjen e AQT - orendi dhe pajisje mence - Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre - Shpenz. per rritjen e AQT - paisje qe sigurojne energji - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera paisje zyre BASHKIA KORCE (2122001) BL.MOB. DHE PAJ.PER QEND.E SHERB.DHE KREATIV.KOMP.1 DHE 3,LOTI IV MOB.DHE PAJ.TE NDRYSHME,U.P NR.245 DT 01.04.19,RAP.PERMB.MIR.PROC.FORM.NJOF.FIT.DT 06.05.19,KONT. DT 20.05.19,FAT.NR.153/1,F.H 47 DT 01.07.19,UB36072
Bashkia Korce (1515) Pėllumb Kreka Korēe 177,000 2018-12-27 2018-12-28 126921220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre BASHKIA KORCE (2122001) BLERJE MOBILJE DHE PAJISJE PER MUZEUN GJON MILI,U.P NR.60 DT 29.10.2018,FTESE OFERTE,P.V LLOG.F.LIMIT DT 26.10.2018, P.V VLERESIMI DT 31.10.18,P.V SHPALLJE FIT.DT 01/02/05.11.2018,FAT.NR.20,21 F.H NR.111 DT 15.11.18
Bashkia Korce (1515) ''ARBEN SHURDHO'' Korēe 92,900 2016-12-30 2016-12-30 140821220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre 2122001 BASHKIA KORCE PAJISJE ZYRE FAT 37 DT 14.12.2016 FH 125 DT 14.12.2016 UP84 DT 01.12.2016 FTESE PER OFERTE 01.12.2016PROCES VERBALVLERESIMI 02.12.2016 PRINTIMET E SISTEMIT
Bashkia Korce (1515) NAIM HYSI Korēe 722,400 2016-11-03 2016-11-03 111221220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre 2122001 BASHKIA KORCE BLERJE PAJISJE ZYRE FAT 241 DATE 27.07.2016
Bashkia Korce (1515) " STILCLASS " Korēe 436,800 2016-03-23 2016-03-24 25221220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - orendi zyre BASHKIA KORCE PAJISJE ZYRE FAT.48 DT 15.01.16
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave