Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 32,931,233.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) H.C.E-17 Korēe 74,470 2019-11-20 2019-11-21 139521220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI SKEMAT UJITESE, U.P NR.897 DT 16.10.2019,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 15.10.19, P.V VLERES.DT 18.10.19, NJOF.HEDH.SHORTI DT 18.10.19,P.V SHP.FIT.DT 21.10.19,FAT.NR.132 DT 07.11.19,UB 37469
Bashkia Korce (1515) MCE Korēe 282,635 2019-11-20 2019-11-21 139621220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI SKEMAT UJITESE, U.P NR.476 DT 13.06.2019, FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 12.06.19,P.V VLERES.DT 17.06.19,NJOF.HEDH.SHORTI DT 17.06.19,P.V SHP.FIT.DT 18.06.19,FAT.NR.94 DT 07.11.19,UB 37468
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 16,000 2019-11-13 2019-11-14 136721220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI SIST.NGROHJE PER DHOMAT E ZHVESHJES (RIKUAL.URBAN I ZONES PERRETH QYTEZES SE FEMIJEVE) EMERIM DT 09.04.2018, KONTRATE DT 09.04.2018, FAT.NR.58 DT 11.10.2019, UB 37398 DT 13.11.2019
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 3,936,124 2019-09-24 2019-09-25 112021220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) SKEMAT UJITESE, U.P NR.249 DT 02.04.2019, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 10.06.2019, KONTRATE DT 18.06.2019,SIT.NR.2 DT 01.09.19, FAT.NR.218 DT 20.09.2019, BULETIN NR.14,24,25,37, UB 36362
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 33,000 2019-02-11 2019-02-12 14921220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: REHABILITIM NE KANALET UJITESE SEKONDARE TE REZERVUARIT GJANC, EMERIM DT 08.06.2018, KONTRATE DT 08.06.2018, FAT.NR.51 DT 09.11.2018, UB 35317 DT 11.02.2019
Bashkia Korce (1515) HE&SK 11 Korēe 564,000 2019-02-11 2019-02-12 14821220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI: SKEMA UJITESE E KANAL.TE GJANCIT,11 KANALE SEKOND.DHE VEPRA ARTI,U.P NR.10 DT 13.02.2017,RAP.PERMB.MIRATIM PROCED.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 15.03.2017,KONT.DT 02.05.2017,FAT.NR.41 DT 23.10.18 UB30478
Bashkia Korce (1515) ALB KORCA 2002 Korēe 3,133,083 2018-12-27 2019-01-07 131221220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) SKEMA UJITESE ME KANALET E GJANCIT,11 KAN.SEK.DHE VEPRA UJITESE,REHAB.I PJES.I SKEMES UJIT.REZ.GJANC,U.P 2 DT 20.01.17,MIR.PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOF.FIT.DT 18.04.2017,SIT.PERF.FAT.209 DT 05.11.18,AKT KOL,CERT.PERK.M.D
Bashkia Korce (1515) G B Civil Engineering Korēe 784,000 2018-08-08 2018-08-09 76021220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI: REHABILITIM I KANALEVE UJITESE TE REZERVUARIT GJANC U.P NR.104 DT 30.11.2017, FTESE OFERTE DT 30.11.2017, P.V DT 30.11.2017, KONTRATE DT 06.12.2017, FAT.NR.64 DT 11.07.2018 ETJ U B 33887 DT 08.08
Bashkia Korce (1515) GLAVENICA Korēe 24,084,821 2018-08-06 2018-08-07 74621220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE (2122001) REHAB.I KANALEVE SEKONDARE UJITESE TE REZERVUARIT GJANC U.P NR.37 DT 17.10.2017, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJ FITUESI DT 01.12.2017 KONTRATE DT 12.12.2017, FAT.NR.86 DT 05.07.2018,SIT.PERF.DT 08.06.2018 ETJ
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 9,000 2016-08-25 2016-08-25 86221220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve 2122001 BASHKIA KORCE KOLAUDIM PUNIMI SISTEMIM I RRUGEVE DYTESORE MIDIS PARCELAVE FAT 9 DATE 22.08.2016
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 7,500 2016-08-25 2016-08-25 86121220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve 2122001 BASHKIA KORCE KOLAUDIM PUNIMI REABILITIMI KANALI KRYESOR UJITES REZERVUARI GJANC FAT 6 DATE 31.05.2016
Bashkia Korce (1515) SOFIJE TOPUZI Korēe 6,600 2016-06-13 2016-06-13 59921220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera per konstruksionin e rrugeve, urave, rrjeteve BASHKIA KORCE MBIKQYRJE OBJEKTI:REHAB.KANALI KRYESOR UJITES DEGA E DJATHTE E REZERVUARIT GJANC FAT.69 DT 26.05.16
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave