Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 50,361,748.00 19 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 48,000 2019-03-05 2019-03-06 25121220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: RIKONSTRUKSION I TREGUT FRUTA PERIME, EMERIM DT 08.06.2018, KONTRATE DT 08.06.2018, FAT.NR.48 DT 15.10.2018, UB 35454 DT 05.03.2019
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 42,000 2019-03-05 2019-03-06 25221220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: RIKONSTRUKSION I ISH GODINES SE FONDERISE SI PROJEKT KATALIZATOR PER ZHV.EKONOMIK RAJONAL, EMERIM DT 08.06.2018,KONTRATE DT 08.06.2018, FAT.NR.49 DT 15.10.2018 UB 35453 DT 05.03.2019
Bashkia Korce (1515) XHENGO SHPK Korēe 4,750,000 2018-10-26 2018-10-29 108321220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I TREGUT FRUTA PERIME, U.P NR.35 DT 28.07.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 02.10.2017,KONTRATE DT 17.10.2017,FAT.NR.30 DT 18.05.2018,SIT.PERF.AKT KOL.CERT.M.PERK.DOREZIM, UB 31553
Bashkia Korce (1515) G B Civil Engineering Korēe 324,937 2018-10-08 2018-10-09 98721220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI:RIKONS.DHE PERSHT.PER TREGUN E FRUTA-PERIME-BULMET TE ISH REP.MEKANIK TE UMB-SE,U.P NR.84 DT 11.10.2017, FTESE PER OFERTE,P.V VLERES.DHE HEDHJE SHORTI DT 13.10.2017, KONT.DT 16.10.17,FAT.74 10.09.18
Bashkia Korce (1515) G B Civil Engineering Korēe 456,720 2018-10-08 2018-10-09 98921220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI:RIKONS.I TREGUT FRUTA PERIME BULMET KORCA FOOD HUB FAZA II, U.P NR.8 DT 13.03.2018,FTESE PER OFERTE, P.V DT 16.03.2018, KONTRATE DT 19.03.2018,FAT.NR.75 DT 01.10.2018, UB 34281 DT 08.10.2018
Bashkia Korce (1515) XHENGO SHPK Korēe 7,037,793 2018-10-04 2018-10-05 97721220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I TREGUT FRUTA PERIME, U.P NR.35 DT 28.07.2017, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 02.10.2017, KONTRATE DT 17.10.2017, FAT.NR.30 DT 18.05.2018 (LIK.PJESOR),SIT.PERF.AKT KOLAUDIMI,P.V, C.M.PERK.DORE
Bashkia Korce (1515) NOVATECH STUDIO Korēe 957,377 2018-08-06 2018-08-07 74221220012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQ. OBJ 'RIKONSTR. ISH-GOD. SE FOND. SI PROJ.KATALIZ. PER ZHV. EK. RAJ.' U.P.26 DT 08.05.17,BULETIN NR.35,38 DT 04.09.17, 25.09.17, MIRAT.PROC. DT 28.08.18,RAP.PERMB. 28.08.17,FAT.32 DT 05.07.18,KONTR 18.09.17 ETJ
Bashkia Korce (1515) K A C D E D J A Korēe 620,169 2018-06-05 2018-06-06 49621220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I ISH GODINES SE FONDERISE SI PROJEKT KATALIZATOR PER ZHVILL.EK.RAJONAL, U.P NR.33 DT 10.07.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 25.08.2017,KONTRATE 18.09.17,SIT.NR.3,FAT.NR.8 DT 01.06.2018
Bashkia Korce (1515) K A C D E D J A Korēe 23,838,688 2018-04-12 2018-04-13 27521220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) RIKONS.I ISH GODINES SE FONDERISE SI PROJEKT KATALIZATOR PER ZHVILL.EKONOMIK RAJONAL U.P 33 DT 10.07.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOF.FITUESI DT 25.08.2017,KONTRATE DT 18.09.2017,FAT.13 DT 13.12.2017,SIT.2
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 4,000 2017-09-12 2017-09-13 80621220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI: PERMIRESIMI I KUSHTEVE TE BANIMIT PER KOMUNITETIN ROM DHE EGJIPTIAN KONTRATE DT 30.06.2017, FAT.NR.32 DT 05.09.2017 UB 31294 DT 12.09.2017
Bashkia Korce (1515) LILIANA VLLAMASI Korēe 45,840 2017-08-16 2017-08-17 74621220012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI ''PERMIRESIMI I KUSHTEVE PER KOMUNITETIN ROM DHE EGJIPTIAN'', U.P NR.41 I FT PER OF. DT 24.05.2017, KONTR DT 29.05.2017, FATURA NR.45 DT 13.07.2017, U.B NR 31199
Bashkia Korce (1515) PRINC BALLIU Korēe 137,760 2016-06-13 2016-06-13 60021220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE SHKALLE EMERGJENCE PER SHTEPINE E FOSHNJES FAT.126 DT 13.05.16
Bashkia Korce (1515) XHENGO SHPK Korēe 353,100 2016-04-25 2016-04-26 40121220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE 5% GARANCI "BENESA SOCIALE ME KOSTO TE ULET"
Bashkia Korce (1515) BREGU - SHA Korēe 3,096,498 2016-04-22 2016-04-25 39721220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE 5% GARANCI OBJEKTI "BANESA SOCIALE ME KOSTO TE ULET"
Bashkia Korce (1515) KONSTRUKSION - 93 SHPK Korēe 2,896,728 2016-04-18 2016-04-18 36121220012016 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE PAGESE 5% GARANCI PUNIMESH " BANESA SOCIALE ME KOSTO TE ULET"
Bashkia Korce (1515) ZENIT - 06 Korēe 60,000 2015-07-14 2015-07-15 45521220012015 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE FAT.32 MBIKQYRJE PUNIMESH NE OBJEKTIN : MENAXHIM I BANESAVE NE BASHKEPRONESI
Bashkia Korce (1515) NOVATECH STUDIO Korēe 12,000 2015-07-14 2015-07-15 45421220012015 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE FAT.40 KOLAUDIM I PUNIMEVE NE OBJEKTIN: REHABILITIM I BANESAVE NE BASHKEPRONESI
Bashkia Korce (1515) KONSTRUKSION - 93 SHPK Korēe 1,211,348 2015-06-22 2015-06-23 38721220012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE REHABILITIMI I BANESAVE NE BASHKEPRONESI FAT 32 DATA 31.05.2015
Bashkia Korce (1515) KONSTRUKSION - 93 SHPK Korēe 4,468,790 2015-05-18 2015-05-19 30521220012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore BASHKIA KORCE RIKONSTUKSION PALLATI NR.10 RR M.SHKODRANI FAT 95 DATE 30.12.2013
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave