Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 534,156.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) Pandi Sterjanaj Korēe 24,500 2019-11-18 2019-11-19 137921220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - pritat mbrojtese e te ngjashme 2122001 BASHKIA KORCE KOLAUDIM OBJEKTI SISTEMIME MALORE EMERIM DT 05.12.2018, KONTRATE DT 06.12.2018, FAT.NR.65 DT 14.10.2019, U B 37 436 DT 18.11.2019
Bashkia Korce (1515) M.A.K Studio Korēe 37,106 2019-11-14 2019-11-15 136821220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - pritat mbrojtese e te ngjashme BASHKIA KORCE (2122001) KOLAUDIM OBJEKTI SISTEMIME MALORE, U.P NR.792 DT 18.09.2019, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 17.09.2019, P.V VLERES.DT 20.09.19, NJOF.HEDH.SHORTI 20.09.19,P.V SHP.FIT.DT 25.09.19, FAT.139 DT 17.10.19, UB 37413
Bashkia Korce (1515) G B Civil Engineering Korēe 247,375 2019-11-08 2019-11-11 134021220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - pritat mbrojtese e te ngjashme BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJ.SISTEMIME MALORE, U.P NR.434 DT 27.05.19,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 24.05.19,P.V VLERES.DT 29.05.19,NJOF.HEDH.SHORTI DT 29.05.19, P.V DT 30.05.19,KONT.DT 31.05.19,FAT.NR.28 DT 01.10.19,UB37344
Bashkia Korce (1515) G B Civil Engineering Korēe 225,175 2019-03-05 2019-03-06 25021220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - pritat mbrojtese e te ngjashme BASHKIA KORCE (2122001) MBIKQYRJE OBJEKTI: SISTEMIME MALORE U.P NR.57 DT 17.10.2018, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 15.10.2018, P.V DT 19.10.2018, KONTARTE DT 22.10.2018, FAT.NR.82 DT 28.12.2018, UB 35455 DT 05.03.2019
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave