Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,726 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,236,611.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) GJELBERIMI - SHPK Korēe 356,961 2019-11-04 2019-11-05 132821220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - pyje BASHKIA KORCE (2122001) INVESTIME NE SHERBIMIN E PYJEVE DHE KULLOTAVE, U.P NR.12 DT 23.02.2017, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FIT.DT 20.03.2017, KONT.DT 29.03.2017,SIT PERF.DT 09.09.2019, FAT.NR.104 DT 26.09.2019, UB30242
Bashkia Korce (1515) DEJA Korēe 1,599,702 2019-07-08 2019-07-09 80321220012019 Shpenz. per rritjen e AQT - pyje BASHKIA KORCE (2122001) PLAN MBARESHT.EK.PYJ.SHERRE PANARIT,U.P NR.35 DT 13.11.18,RAP.PERMB.05.02.19,VEND.REFUZ.06.02.19,VENDIM KPP 192/2019,VEND.PER ANULL.VEND.02.05.19,NJOF.FIT.14.05.19,KONT.28.05.19,FAT.8 DT 01.07.19,BUL.20,23,26 UB36116
Bashkia Korce (1515) GJELBERIMI - SHPK Korēe 1,566,018 2019-05-16 2019-05-17 58121220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - pyje BASHKIA KORCE (2122001) PYLLEZIM NE KODRAT E QYTETIT (KURORA E QYTETIT), U.P NR.168 DT 07.03.19, RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 05.04.19, KONTRATE DT 10.04.19,SIT.NR.1,FAT.NR.33 DT 23.04.19,BULETIN NR.11,15,16, UB 35787
Bashkia Korce (1515) GJELBERIMI - SHPK Korēe 192,912 2018-12-26 2019-01-07 125721220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - pyje BASHKIA KORCE (2122001) INVESTIME NE SHERBIMIN E PYJEVE DHE KULLOTAVE, U.P NR.12 DT 23.02.2017,MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 20.03.2017, KONTRATE DT 29.03.2017, SIT.NR.5 DT 14.10.18, FAT.NR.85 DT 14.10.2018, UB 30242
Bashkia Korce (1515) GJELBERIMI - SHPK Korēe 164,056 2018-07-10 2018-07-11 62721220012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - pyje BASHKIA KORCE (2122001) INVESTIME NE SHERBIMIN E PYJEVE DHE KULLOTAVE, U.P NR.12 DT 23.02.2017, MIRATIM PROC.RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 20.03.2017, KONTRATE DT 29.03.2017, SIT.NR.4 DT 26.06.2018,FAT.NR.62 DT 26.06.2018,UB 30242
Bashkia Korce (1515) GJELBERIMI - SHPK Korēe 356,962 2017-08-03 2017-08-04 69221220012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - pyje BASHKIA KORCE (2122001) INVESTIME NE SHERBIMIN E PYJEVE DHE KULLOTAVE U.P NR.12 DT 23.02.2017, MIRATIM PROCEDURE,RAP.PERMBLEDHES,FORM.NJOFTIM FITUESI DT 20.03.2017, KONTRATE 29.03.2017, SIT.NR.2 14.07.2017, FAT.NR.52 DT 17.07.2017 UB 30242
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave