Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Korce (1515) (Mbi 5,379 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 8,065,572,326.00 5,379 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 4,971,041 2019-09-04 2019-09-06 104721220012019 Interesa huamarrje tjera afatgjate, nga sistemi bankar - Te dala, hua te tjera afatgjate nga sistemi bankar BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE PRINCIPALI DHE INTERESI KESTI XIX DISB.II, KESTI XVIII DISB.III, KONTRATE NR.977 REP, 928 KOL DT 15.05.2014, AMENDAMENT DT 18.12.2014, URDHER NR.736 DT 03.09.2019
Bashkia Korce (1515) BOSHNJAKU. B Korēe 7,499,068 2019-09-04 2019-09-06 104621220012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative BASHKIA KORCE (2122001) QENDRA E KREATIVITETIT,U.P NR.63 DT 30.09.16,RAP.PERMB.DT 15.03.17,ANULL.PROC.DT 27.03.17,VEND.KPP 399/2017,MIR.PROC.DT 19.06.17,FORM.NJOF.FIT.DT 04.07.17,KONT.DT 28.08.17,SIT.2 DT 26.08.19,FAT.01 DT 02.09.19 UB31238
Bashkia Korce (1515) Shkėlqim Kurti Korēe 59,880 2019-09-03 2019-09-04 104421220012019 Shpenzime per pritje e percjellje BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZ.KOKTEIL NE KUADER TE PROJ.FESTA E LAKRORIT, U.P NR.624 DT 23.07.19, FTESE OFERTE, P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 22.07.19, P.V VLERES.DT 25.07.19, FAT.NR.340 DT 05.08.19, UB 36817 DT 03.09.19
Bashkia Korce (1515) Gertian Bashllari Korēe 31,000 2019-09-03 2019-09-04 104321220012019 Shpenzime te tjera transporti BASHKIA KORCE (2122001) SHPENZ.TRANSPORTI PROJEKTI FESTA E LAKRORIT,U.P NR.623 DT 23.07.19,NJOF.ANULL.PROC.DT 25.07.19,U.P NR.628 DT 25.07.19,FTESE OFERTE,P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 25.07.19,P.V VLERES.DT 29.07.19,FAT.4 DT 05.08.19, UB 36816
Bashkia Korce (1515) ARTAN SIMA Korēe 5,000 2019-09-02 2019-09-03 103721220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUEST.NDAJ DEBITORIT F.BEBRI, VENDIM NR.41 2015 3328 (560) PROT DT 22.09.2015, URDH.SEKUES.NR.830 018 REGJ DT 26.04.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 91,937 2019-09-02 2019-09-03 102521220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 686,936 2019-09-02 2019-09-03 102721220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 85,268 2019-09-02 2019-09-03 102821220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA CREDINS Korēe 61,902 2019-09-02 2019-09-03 102221220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 528,498 2019-09-02 2019-09-03 102421220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 530,960 2019-09-02 2019-09-03 102621220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 612,652 2019-09-02 2019-09-03 103021220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 1,409,528 2019-09-02 2019-09-03 103221220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per gradat ushtarake - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 384,248 2019-09-02 2019-09-03 103821220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI KORRIK 2019, KOD KLIENTI A012572 , FAT.NR.297820473 DT 23.07.2019, URDHER NR.721 DT 29.08.2019
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 4,987,626 2019-09-02 2019-09-03 102121220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 21,600 2019-09-02 2019-09-03 104021220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR) KORRIK 2019, VENDIM NR.113 DT 23.08.2019, SHK.NR.1177/1 PROT DT 26.08.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 63,195 2019-09-02 2019-09-03 102921220012019 Paga baze - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 469,763 2019-09-02 2019-09-03 103121220012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) POSTA SHQIPTARE SH.A Korēe 4,320 2019-09-02 2019-09-03 103921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR) KORRIK 2019, VENDIM NR.113 DT 23.08.2019, SHK.NR.1177/1 PROT DT 26.08.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 24,840 2019-09-02 2019-09-03 104221220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR) KORRIK 2019, VENDIM NR.113 DT 23.08.2019, SHK.NR.1177/1 PROT DT 26.08.2019, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) BANKA KOMBETARE TREGTARE Korēe 131,661 2019-09-02 2019-09-03 102321220012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA KORCE (2122001) PAGA MUAJI GUSHT 2019 SIPAS LISTE PAGESES
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 12,000 2019-09-02 2019-09-03 103521220012019 Paga baze BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUEST.NDAJ DEBITORIT E.DEMOLLI, VENDIM NR.2267 DT 09.09.2014, SHK.PERMB.NR.1246/1 DT 09.01.2018, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Korēe 14,220 2019-09-02 2019-09-03 104121220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) NDIHME EKONOMIKE (3 PERQIND E FONDIT TE BUXH.VENDOR) KORRIK 2019, VENDIM NR.113 DT 23.08.2019, SHK.NR.1177/1 PROT DT 26.08.2019, LISTE PAGESE, NJ.ADM.MOLLAJ
Bashkia Korce (1515) ZYRA E PERMBARIMIT - KORCE Korēe 10,000 2019-09-02 2019-09-03 103621220012019 Shtese page per gradat ushtarake BASHKIA KORCE (2122001) URDH.SEKUEST.NDAJ DEBITORIT K.BALA, VENDIM NR.3432 014 REGJ, 1049 014 REGJ DT 19.05.2014, SHK.PERMB.NR.331/1 PROT DT 02.11.2017, LISTE PAGESE
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 24,560 2019-08-30 2019-09-02 99821220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE, 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR MUAJI KORRIK 2019, VENDIM NR.113 DT 23.08.2019, SHK.NR.1177/1 PROT DT 26.08.2019, NJESIA ADMIN DRENOVE
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,360 2019-08-30 2019-09-02 100221220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI KORRIK KOD KLIENTI A626348 FAT 297541423 KOD A626380 FAT 297269410 KOD A626350 FAT 297541614 KODI A626349 FAT 297820621 DT 31 07 2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 12,758 2019-08-30 2019-09-02 100821220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE ENERGJI MUAJI KORRIK KONTRATA A16298 A28534 A4706 A626351 FAT 297826855 FAT 296879557 FAT 297541995 FAT 297541761 DT 31 07 2019 URDHER NR 718 DT 29 08 2019
Bashkia Korce (1515) KORSEL SHPK Korēe 91,604 2019-08-30 2019-09-02 101921220012019 Sherbime te pastrimit dhe gjelberimit BASHKIA KORCE (2122001) MIREMBAJTJE VARREZASH PUBLIKE DHE TE DESHMOREVE, U.P NR.446 DT 28.05.2019, MIRATIM PROC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 28.06.2019, KONTRATE DT 12.07.2019, SITUACION, LIK PJESOR I FAT.NR.131 DT 05.08.2019,U B 36547
Bashkia Korce (1515) MEHMET SHEME & NIKOLLA SHEME Korēe 258,698 2019-08-30 2019-09-02 101521220012019 Pjese kembimi, goma dhe bateri BASHKIA KORCE (2122001) RIPARIM E PAJISJE MAK (MZSH),U.P NR.365 DT 06.05.2019, RAP.PERMB.,MIRAT. PROC.,FORM.NJOFT FIT. DT 03.06.2019,MARREV.KUADER DT 10.06.19, KONTR DT 28.06.2019, FAT.NR.43 F.H NR.58 DT 31.07.2019,BULETIN NR.19,23 UB 36438
Bashkia Korce (1515) EUROSIG SHA Korēe 55,351 2019-08-30 2019-09-02 101421220012019 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit BASHKIA KORCE (2122001) SIGURACION I MJETEVE, U.P NR.630 DT 25.07.2019, FTESE OFERTE,DT 25 07 2019 P.V LLOG.FONDI LIMIT DT 24.07.2019, P.V VLERES OFERT .DT 29.07.2019, POLICE NR.412 NR 411 NR 416 DT 30.07.2019, U B 36807 DT 30.08.2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 43,742 2019-08-30 2019-09-02 101121220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MUAJI KORRIK, NR.KLIENTI A753087 FAT.NR.4759538 DT 05.08.2019, MARKATA E SHIJES, URDHER NR.720 DT 29.08.2019
Bashkia Korce (1515) ALBTELEKOM SH.A. Korēe 7,417 2019-08-30 2019-09-02 100021220012019 Sherbime telefonike BASHKIA KORCE (2122001) TELEFON MUAJI KORRIK NR KLIENTI 310001775728 FAT NR 727910114 DT 31.07.2019
Bashkia Korce (1515) OPERATORI I SHPERNDARJES SE ENERGJISE ELEKTRIKE Korēe 1,458 2019-08-30 2019-09-02 100321220012019 Elektricitet 2122001 BASHKIA KORCE (2122001) ENERGJI MUAJI KORRIK KOD KLIENTI 629830 FAT 297541721 DT 30 07 2019 KODI A629848 FAT 297266652 DT 30 07 2019 URDHEWR NR 729 DT 29 08 2019 URDHER NR 11 DT 10 01 2019 URDHER NR 696 DT 14 08 2019
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 168 2019-08-30 2019-09-02 100021220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MUAJI KORRIK NR KLIENTI 673225 FAT NR 4766332 DT 05.08.2019 URDHER NR 731 NR 7547 PROT DT 29.08.2019
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 113,759 2019-08-30 2019-09-02 101621220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) SHP.TE PRINTIMIT DHE PUBLIKIMIT,U.P NR.88 DT 12.02.2019,RAP.PERMB.MIRATIM PROC.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 05.04.2019,KONTRATE DT 16.04.2019, FAT.NR.25 DT 31.07.19, F.H NR.57 DT 31.07.19, BULETIN NR.8,15,17, U B 35841
Bashkia Korce (1515) INTESA SANPAOLO BANK ALBANIA Korēe 19,160 2019-08-30 2019-09-02 99721220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE, 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR MUAJI KORRIK 2019, VENDIM NR.113 DT 23.08.2019, SHK.NR.1177/1 PROT DT 26.08.2019, SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) PRINTPOINT Korēe 244,080 2019-08-30 2019-09-02 101821220012019 Sherbime te printimit dhe publikimit BASHKIA KORCE (2122001) MATERIALE PROMOCIONALE, U.P NR.3 DT 29.01.2018, MIRATIM RPOC.RAP.PERMB.FORM.NJOFTIM FITUESI DT 18.05.2018, KONTRATE DT 25.05.2018, FAT.NR.18 DT 31.12.2018, F.H NR.148 DT 31.12.2018, U B 33325
Bashkia Korce (1515) RAIFFEISEN BANK SH.A Korēe 291,023 2019-08-30 2019-09-02 101321220012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur BASHKIA KORCE (2122001) SHPEBLIME PER KRYETARET E FSHATRAVE TE NJESIVE ADMINISTRATIVE PER MUAJIN KORRIK URDHER NR 715 DT 29 08 2019 SIPAS LSTPAGESES
Bashkia Korce (1515) BANKA E TIRANES Korēe 84,020 2019-08-30 2019-09-02 99921220012019 Ndihme ekonomike BASHKIA KORCE (2122001) PAGESE NDIHME EKONOMIKE, 6 PERQIND E FONDIT TE KUSHTEZUAR MUAJI KORRIK 2019, VENDIM NR.113 DT 23.08.2019, SHK.NR.1177/1 PROT DT 26.08.2019, SIPAS LISTPAGESES
Bashkia Korce (1515) NDERMARJA UJESJELLES KANALIZIME Korēe 385 2019-08-30 2019-09-02 100921220012019 Uje BASHKIA KORCE (2122001) UJE MUAJI KORRIK NR KLIENTI 672994 FAT 4753072 DT 05 08 2019 URDHER NR 719 DT 29 08 2019 URDHER NR 695 DT 14 08 2019 URDHER NR 326 DT 23 04 2019 URDHER NR 11 DT 10 01 2019
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave