Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
HE&SK11 2,318,114.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) HE&SK 11 Fier 547,027 2018-07-11 2018-07-12 48521110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 21110001 up 47 3.7.2017,njk 5486/2 3.7.2017,pvp 5486/3 2.8.2017,kontrat 8.8.2017,memo dshp 18.5.2018,akt kolaud,çert md 25.4.2018,fd 19 29.11.2017,seri 53435469
Bashkia Fier (0909) HE&SK 11 Fier 547,027 2018-07-11 2018-07-12 48621110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 21110001 up 47 3.7.2017,njk 5486/2 3.7.2017,pvp 5486/3 2.8.2017,kontrat 8.8.2017,memo dshp 18.5.2018,akt kolaud,çert md 25.4.2018,fd 20 9.5.2018,seri 54540521
Bashkia Fier (0909) HE&SK 11 Fier 735,180 2018-06-05 2018-06-06 39321110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 45 30.8.2016,njk 5739/2 30.8.2016,pvp 19.9.2016,kontrat 5739/6 29.9.2016,memo dshp 6.4.2018,akt-kolad ,çettif md ,fd 48 30.3.2018,seri 53435499
Bashkia Fier (0909) HE&SK 11 Fier 488,880 2017-02-03 2017-02-06 5121110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier, mbikqyrje punimesh Agim-Ndernenas, up 9 dt 29.02.2016, pv dt 23.03.2016,kontr.1107/6 dt 7.4.2016, certif dt 07.11.2016. fat 66 seri 35347351 dt 23.11.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave