Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,650 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
HARMONIA 36,294,862.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) H A R M O N I A Fier 9,588,292 2017-11-09 2017-11-10 71521110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 15 17.2.2017,njk 17.2.2017,pv 4 10.4.2017,njf 20.4.2017,kontrat 231/2017 5.5.2017 ,leje shesh ndert 4987/4 20.6.2017,sit perfundimtar, memo drshp 6.11.2017,fd 688 seri 1855768 20.9.2017,akt-kolaudimi,ēertif e md
Bashkia Fier (0909) H A R M O N I A Fier 901,070 2017-08-09 2017-08-10 53721110012017 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001,garanc punimi i mjediseve sportive,certif e marrjes ne dorezim dt 27.07.2017,sit perf dhe akt kolaudimi dt 13.04.2015,akt marrje ne dorezim dt 13.04.2015
Bashkia Fier (0909) H A R M O N I A Fier 20,577,902 2017-07-07 2017-07-10 45221110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 15 17.2.2017,njk 17.2.2017,pv 4 10.4.2017,njf 20.4.2017,kontrat 231/2017 5.5.2017 ,leje shesh ndert 4987/4 20.6.2017,sit nr 1 memo drshp 4.7.2017,fd 685 seri 18557683 30.6.2017
Bashkia Fier (0909) H A R M O N I A Fier 54,042 2017-02-06 2017-02-07 5321110012017 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 5% garanci 24.12.2016,kont dnr 10-30-10-2014 24.12.2014,cmd 9.2.2015,pvk 9.2.2016
Bashkia Fier (0909) H A R M O N I A Fier 84,685 2017-02-06 2017-02-07 5421110012017 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 5% garanci 24.12.2016,kont 5.5.2011,cmd 15.6.2011,pvk 15.6.2011
Bashkia Fier (0909) H A R M O N I A Fier 566,155 2016-05-18 2016-05-18 25521110012016 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 5% garanci punimi
Bashkia Fier (0909) H A R M O N I A Fier 4,522,716 2015-12-22 2015-12-23 95421110012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - terrenet sportive Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave