Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
HARMONIA 36,294,862.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) H A R M O N I A Fier 9,588,292 2017-11-09 2017-11-10 71521110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) Bashkia Fier 2111001 up 15 17.2.2017,njk 17.2.2017,pv 4 10.4.2017,njf 20.4.2017,kontrat 231/2017 5.5.2017 ,leje shesh ndert 4987/4 20.6.2017,sit perfundimtar, memo drshp 6.11.2017,fd 688 seri 1855768 20.9.2017,akt-kolaudimi,çertif e md
Bashkia Fier (0909) H A R M O N I A Fier 901,070 2017-08-09 2017-08-10 53721110012017 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001,garanc punimi i mjediseve sportive,certif e marrjes ne dorezim dt 27.07.2017,sit perf dhe akt kolaudimi dt 13.04.2015,akt marrje ne dorezim dt 13.04.2015
Bashkia Fier (0909) H A R M O N I A Fier 20,577,902 2017-07-07 2017-07-10 45221110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 15 17.2.2017,njk 17.2.2017,pv 4 10.4.2017,njf 20.4.2017,kontrat 231/2017 5.5.2017 ,leje shesh ndert 4987/4 20.6.2017,sit nr 1 memo drshp 4.7.2017,fd 685 seri 18557683 30.6.2017
Bashkia Fier (0909) H A R M O N I A Fier 54,042 2017-02-06 2017-02-07 5321110012017 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 5% garanci 24.12.2016,kont dnr 10-30-10-2014 24.12.2014,cmd 9.2.2015,pvk 9.2.2016
Bashkia Fier (0909) H A R M O N I A Fier 84,685 2017-02-06 2017-02-07 5421110012017 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 5% garanci 24.12.2016,kont 5.5.2011,cmd 15.6.2011,pvk 15.6.2011
Bashkia Fier (0909) H A R M O N I A Fier 566,155 2016-05-18 2016-05-18 25521110012016 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 5% garanci punimi
Bashkia Fier (0909) H A R M O N I A Fier 4,522,716 2015-12-22 2015-12-23 95421110012015 Shpenz. per rritjen e AQT - terrenet sportive Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave