Transaksion Thesari 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,081 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori shpenzime:

Vlera transaksionit:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per qytetaret. Sherbimi u jep mundesi taksapaguesve te mesojne si shpenzohen parate nga qeverite dhe institucionet publike. Te dhenat kane burim paresore Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania te plote cdo pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1600 institucione buxhetore ne vend nga data janar 2012 dhe ne vijim. Te dhenat perditesohen cdo jave dhe mund te aksesoren, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Per sherbim me te detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe ne vijim mund te shkruani tek info@ais.al. Ju mund te beni donacionin tuaj ne dobi te AIS. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen::

  • Si i shpenzon parate administrate publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbim/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne interval te shkurtra kohe?
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Vlera trasaksioneve Nr i trasaksioneve Limiti I vleres Intervali (sipas date regjistrimi) Intervali (sipas date ekzekutimi)
GIULIOVALENTE 417,000.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dega Thesari Vlera Data regjistrimit Data ekzekutimit Numri fatures Kategori shpenzime Pershkrimi fatures
Bashkia Fier (0909) GIULIO VALENTE Fier 48,000 2018-10-05 2018-10-08 64721110012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001,riparim fotokopje,up 29 dt 19.09.2018,ft ofertë dt 19.09.2018,klasif.përf.dt 21.09.2018,fat tat 25 seri 11759976,fat 26 seri 11759977 dt 26.09.2018, pv marrje dorëzim dt 26.09.2018
Bashkia Fier (0909) GIULIO VALENTE Fier 58,500 2018-04-24 2018-04-25 27621110012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 up 8 9.3.2018,akt-kost 2483 9.3.2018,kerkes 2473/1 9.3.2018,pvmd 16.3.2018,fd 46,47 16.3.2018,seri 11426749,750
Bashkia Fier (0909) GIULIO VALENTE Fier 58,500 2018-04-04 2018-04-05 22621110012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 up 8 9.3.2018,pvmd 16.3.2018,fd 46,47 16.3.2018,seri 11426749,50
Bashkia Fier (0909) GIULIO VALENTE Fier 7,500 2017-11-21 2017-11-22 73621110012017 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 up 36 7.11.2017,pv 4 7.11.2017,ubr 8.11.2017,pv 8.11.2017,fd 25 8.11.2017,seri 11426732
Bashkia Fier (0909) GIULIO VALENTE Fier 92,500 2017-04-03 2017-04-04 20821110012017 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001,up nr 10 dt 23.03.2017, pv dt 24.03.2017, pv marrje ne dorezim dt 28.03.2017, fd 31 seri 11227931,fat nr 32 seri 11227933 dt 28.03.2017
Bashkia Fier (0909) GIULIO VALENTE Fier 61,000 2016-11-24 2016-11-24 65921110012016 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 up 41 8.11.2016,pv 8.11.2016,pv 11.11.2016,fd 4 11.11.2016 11227904
Bashkia Fier (0909) GIULIO VALENTE Fier 24,000 2016-11-24 2016-11-24 66021110012016 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 up 41 8.11.2016,pv 8.11.2016,pv 11.11.2016,fd 4 11.11.2016 11227904
Bashkia Fier (0909) GIULIO VALENTE Fier 17,000 2016-02-16 2016-02-17 8721110012016 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) GIULIO VALENTE Fier 50,000 2015-05-27 2015-05-27 14121110012015 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave