Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,650 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
GIULIOVALENTE 417,000.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) GIULIO VALENTE Fier 48,000 2018-10-05 2018-10-08 64721110012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001,riparim fotokopje,up 29 dt 19.09.2018,ft ofertė dt 19.09.2018,klasif.pėrf.dt 21.09.2018,fat tat 25 seri 11759976,fat 26 seri 11759977 dt 26.09.2018, pv marrje dorėzim dt 26.09.2018
Bashkia Fier (0909) GIULIO VALENTE Fier 58,500 2018-04-24 2018-04-25 27621110012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 up 8 9.3.2018,akt-kost 2483 9.3.2018,kerkes 2473/1 9.3.2018,pvmd 16.3.2018,fd 46,47 16.3.2018,seri 11426749,750
Bashkia Fier (0909) GIULIO VALENTE Fier 58,500 2018-04-04 2018-04-05 22621110012018 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 up 8 9.3.2018,pvmd 16.3.2018,fd 46,47 16.3.2018,seri 11426749,50
Bashkia Fier (0909) GIULIO VALENTE Fier 7,500 2017-11-21 2017-11-22 73621110012017 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 up 36 7.11.2017,pv 4 7.11.2017,ubr 8.11.2017,pv 8.11.2017,fd 25 8.11.2017,seri 11426732
Bashkia Fier (0909) GIULIO VALENTE Fier 92,500 2017-04-03 2017-04-04 20821110012017 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001,up nr 10 dt 23.03.2017, pv dt 24.03.2017, pv marrje ne dorezim dt 28.03.2017, fd 31 seri 11227931,fat nr 32 seri 11227933 dt 28.03.2017
Bashkia Fier (0909) GIULIO VALENTE Fier 61,000 2016-11-24 2016-11-24 65921110012016 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 up 41 8.11.2016,pv 8.11.2016,pv 11.11.2016,fd 4 11.11.2016 11227904
Bashkia Fier (0909) GIULIO VALENTE Fier 24,000 2016-11-24 2016-11-24 66021110012016 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 up 41 8.11.2016,pv 8.11.2016,pv 11.11.2016,fd 4 11.11.2016 11227904
Bashkia Fier (0909) GIULIO VALENTE Fier 17,000 2016-02-16 2016-02-17 8721110012016 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) GIULIO VALENTE Fier 50,000 2015-05-27 2015-05-27 14121110012015 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave