Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,650 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
FIRSTINVESTIMENTBANK-ALBANIASH.A 1,788,063,102.00 238 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 88,683 2019-10-08 2019-10-09 64921110012019 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 99,492 2019-09-25 2019-09-26 63921110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6% Korrik sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 21,027,175 2019-09-24 2019-09-25 63521110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,476,600 2019-09-24 2019-09-25 63621110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 423,096 2019-09-12 2019-09-13 58521110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek.Gusht 2019 . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 88,683 2019-09-04 2019-09-06 56021110012019 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,691,400 2019-08-19 2019-08-20 53921110012019 Pagese paaftesie INVALID KORRIK 2019 RAJONET BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 22,111,673 2019-08-19 2019-08-20 53821110012019 Pagese paaftesie PAAFTESI KORRIK 2019 RAJONET BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 440,936 2019-08-09 2019-08-13 50921110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike Korrik 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 94,120 2019-08-09 2019-08-13 51121110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6% Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 88,683 2019-08-05 2019-08-06 49421110012019 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,625,700 2019-07-22 2019-07-23 47821110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Korrik 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 21,191,849 2019-07-22 2019-07-23 47721110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Korrik 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 462,288 2019-07-08 2019-07-09 43221110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek.Qershorj 2019 . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 114,776 2019-07-08 2019-07-09 40221110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek.6% Maj 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 88,683 2019-07-04 2019-07-05 41821110012019 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,571,800 2019-06-19 2019-06-20 39421110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 23,886,523 2019-06-19 2019-06-20 39321110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 43,800 2019-06-06 2019-06-07 33521110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek.6% Prill 2019 . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 453,528 2019-06-06 2019-06-07 33221110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek.Maj 2019 . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 88,683 2019-06-06 2019-06-07 34021110012019 Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga.Maj 2019 . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 23,486,994 2019-05-23 2019-05-24 32621110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Maj 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,630,600 2019-05-23 2019-05-24 32721110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Maj 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 477,984 2019-05-15 2019-05-16 30221110012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 pagese per fatekeqesi Urdh.154 dt.8.5.2019 VKB.43 dt.26.04.2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 458,852 2019-05-08 2019-05-09 28221110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek. Prill 2019 . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 97,380 2019-05-08 2019-05-09 27921110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek. 6% Mars2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 88,683 2019-05-06 2019-05-07 26321110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Prill 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,591,200 2019-04-24 2019-04-25 25021110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Prill 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 22,980,296 2019-04-24 2019-04-25 24921110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Prill 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 486,680 2019-04-08 2019-04-09 21521110012019 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 ndihma djegje nga zjarri Urdh.84 dt.11.3.2019 VKB.8 dt.23.1.2019 kerkese, listėpagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 80,800 2019-04-05 2019-04-08 20521110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6% Shkurt 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 449,760 2019-04-05 2019-04-08 20321110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike Mars 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,289,800 2019-03-21 2019-03-25 17721110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Mars 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 23,155,933 2019-03-21 2019-03-25 17621110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Mars 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 504,300 2019-03-08 2019-03-11 14721110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ek.6% Shkurt 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 83,340 2019-03-08 2019-03-11 14521110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ek.6% Janar 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 88,683 2019-03-07 2019-03-08 13521110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin PAGA SHKURT 2019 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,554,200 2019-02-22 2019-02-25 10621110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Shkurt 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 24,022,837 2019-02-22 2019-02-25 10521110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Shkurt 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 95,683 2019-02-04 2019-02-05 4921110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin PAGA JANAR 2019 BASHKIA FIER
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave