Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,149 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
FIRSTINVESTIMENTBANK-ALBANIASH.A 1,971,400,981.00 278 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 12,098,694 2020-05-21 2020-05-22 32921110012020 Pagese paaftesie BASHKIA FIER 2111001 PAK MUAJI MAJ ,LISTPAGESA RAJONET DHE BASHKIA
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 88,880 2020-05-06 2020-05-07 24621110012020 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA FIER 2111001 PAGAT PRILL SIPAS LISTPAGESAVE DHE LISTPREZENCAVE PRILL 2020
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 12,878,759 2020-04-24 2020-04-27 24221110012020 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pak Prill 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 20,000 2020-04-17 2020-04-21 23421110012020 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 ndihme e menjehershme Urdh.10.03.2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 88,880 2020-04-07 2020-04-08 22121110012020 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Mars 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 7,812,282 2020-03-30 2020-03-31 21121110012020 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 PAK Mars 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 90,000 2020-03-11 2020-03-12 19821110012020 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 ndihme e menjehershme, listpagesa dhjetor 2019 mars 2020
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 398,384 2020-03-06 2020-03-09 18521110012020 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike Bashkia vendim i Sherbimit Social nr 2/2020 dt 28.02.2020 shkrese nr 104 dt 03.03.2020 se Mbrojteje Sociale
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 137,612 2020-03-06 2020-03-09 18321110012020 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6%Janar
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 88,880 2020-03-05 2020-03-06 17021110012020 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 pagat Shkurt
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,612,400 2020-03-05 2020-03-06 16921110012020 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 Invalidet Shkurt
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 23,603,069 2020-02-21 2020-02-24 14021110012020 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Shkurt 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 389,984 2020-02-11 2020-02-12 9721110012020 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike Janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 88,880 2020-02-05 2020-02-06 6321110012020 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 22,814,315 2020-01-23 2020-01-24 3821110012020 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,650,700 2020-01-23 2020-01-24 4121110012020 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 50,000 2020-01-17 2020-01-20 2521110012020 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 ndihme e menjehershme urdh.08.01.2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,633,400 2020-01-09 2020-01-10 1621110012020 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 Invalide Dhjetor 2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 88,683 2020-01-09 2020-01-10 621110012020 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 24,568,299 2020-01-09 2020-01-10 1921110012020 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Dhjetor 2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,693,900 2020-01-09 2020-01-10 1421110012020 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 Invalide Nentor 2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 362,692 2019-12-26 2019-12-27 91021110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike Dhjetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 133,384 2019-12-26 2019-12-27 91421110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6% Dhjetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 132,096 2019-12-26 2019-12-27 91221110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6% Nentor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 368,676 2019-12-12 2019-12-13 88321110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike Nentor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 129,580 2019-12-05 2019-12-06 83321110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike 6% 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 88,683 2019-12-04 2019-12-05 82621110012019 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Nentor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 24,042,264 2019-11-26 2019-11-27 81621110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Nentor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 10,000 2019-11-14 2019-11-15 79421110012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 ndihme e menjehershme Urdh,11.11.2019 VKB.11.9.2019sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 364,964 2019-11-06 2019-11-07 77021110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek. Tetor 2019 NJ.A . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 79,897 2019-11-05 2019-11-06 75921110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,638,900 2019-10-30 2019-10-31 74921110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 121,000 2019-10-30 2019-10-31 74621110012019 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 ndihme e menjehershme Urdh.9.10.2019 VKV.11.9.2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 22,197,055 2019-10-23 2019-10-24 73421110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 110,052 2019-10-18 2019-10-21 70321110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek.6% Shtator 2019 . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 107,052 2019-10-18 2019-10-21 70421110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek.6% Guaht 2019 . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 635,120 2019-10-11 2019-10-14 67221110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ek.Shtator 2019 . sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 88,683 2019-10-08 2019-10-09 64921110012019 Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 99,492 2019-09-25 2019-09-26 63921110012019 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihma ekonomike 6% Korrik sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 21,027,175 2019-09-24 2019-09-25 63521110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave