Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,149 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
FATMIRXHAFERI 4,953,691.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) FATMIR XHAFERI Fier 1,906,341 2020-02-25 2020-03-03 15321110012020 Libra dhe publikime profesionale Bashkia Fier 2111001 Libra UP 45 dt .21.11.2019 RP 13.12.2019 NJF16.12.2019 Kont ,Fat 14,seri 8328886 FH 63 PVM6
Bashkia Fier (0909) FATMIR XHAFERI Fier 1,659,800 2019-06-10 2019-06-11 36021110012019 Libra dhe publikime profesionale Bashkia Fier 2111001 libra UP.55dt.22.22.2019 RP.14.12.2018NJF17.12..2018fat.9 seri 65916259 dt.17.12.2018 fh.57 dt.17.12.2018 pvmd.17.12.2018 detyr.prapamb..
Bashkia Fier (0909) FATMIR XHAFERI Fier 632,750 2018-02-09 2018-02-12 9821110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 up 44 18.12.2017,fo 18.12.2017,pv 21.12.2017,fd 39 21.12.2017,seri 49481143,fh 65 21.12.2017
Bashkia Fier (0909) FATMIR XHAFERI Fier 534,900 2017-02-17 2017-02-20 10621110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative 2111001 Bashkia Fier, up nr 55 dt 15.12.2016,ft.per oferte dt 15.12.2016, Urdh.nr 791 dt 15.12.2016, pv dt 23.12.2016, fat nr 24 seri 31748829 dt 23.12.2016, fh nr 142 dt 23.12.2016
Bashkia Fier (0909) FATMIR XHAFERI Fier 219,900 2016-02-29 2016-02-29 10521110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave