Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,149 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ENFORCEMENTGROUP 3,737,844.00 18 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) ENFORCEMENT GROUP Fier 1,105,064 2019-10-09 2019-10-14 66321110012019 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 garaci obj.Urdh.10.05.2019 Akt-kolaud.dorez.18.4.2017 UP.49 dt.9.9.2016 Kontr.39/2016 dt.28.11.2016 cert.garanc.5.8.2019
Bashkia Fier (0909) ENFORCEMENT GROUP Fier 15,571 2018-02-06 2018-02-07 7521110012018 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqesor Halil Veip Bega
Bashkia Fier (0909) ENFORCEMENT GROUP Fier 14,000 2017-12-06 2017-12-07 76221110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqesor per Halil Veip Bega
Bashkia Fier (0909) ENFORCEMENT GROUP Fier 14,000 2017-11-03 2017-11-06 70321110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqesor Halil Veip Bega
Bashkia Fier (0909) ENFORCEMENT GROUP Fier 14,000 2017-10-10 2017-10-11 65521110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqesor Halil Veip Bega
Bashkia Fier (0909) ENFORCEMENT GROUP Fier 14,000 2017-09-06 2017-09-07 58421110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ekzekutim vendimi gjyqesor Halil Veip Bega
Bashkia Fier (0909) ENFORCEMENT GROUP Fier 14,000 2017-08-03 2017-08-04 52521110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001, ndalese page Korrik 2017 per Halil Veip Bega sipas listėpagesės, Urdh Ezek.Vend Gjyq. nr 7533 dt 08.11.2016
Bashkia Fier (0909) ENFORCEMENT GROUP Fier 14,000 2017-06-06 2017-06-07 37021110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001,ndalese page Maj per Halil Veip Bega,Urdh Ekzek.Vend.Gjyq.nr 7533 dt 08.11.2016
Bashkia Fier (0909) ENFORCEMENT GROUP Fier 14,000 2017-05-05 2017-05-08 31121110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001, Prill ekzekutim vendimi gjyqesor Halil Veip Bega
Bashkia Fier (0909) ENFORCEMENT GROUP Fier 14,000 2017-04-05 2017-04-06 22321110012017 Shtese page per funksionin PAGESE PER HALIL VEIP BEGA BASHKIA FIER VEND 7533 DT 08/11/2016 MARS 2017
Bashkia Fier (0909) ENFORCEMENT GROUP Fier 14,000 2017-03-08 2017-03-09 15721110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001, ndalese page per Halil Veip Bega, vend nr 7533 dt 08.11.2016
Bashkia Fier (0909) ENFORCEMENT GROUP Fier 14,000 2017-02-07 2017-02-08 7521110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 sekuestro page Halil Veip Bega
Bashkia Fier (0909) ENFORCEMENT GROUP Fier 28,000 2017-01-09 2017-01-10 1021110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqesor Halil Veip Bega
Bashkia Fier (0909) ENFORCEMENT GROUP Fier 56,860 2016-12-22 2016-12-23 71221110012016 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqesor 719 (20-2012-565 dt 28.6.2016)gj apelit Vlore per ish komunen Dermenas,shkresa 252 4/12.2016 per Irma Hebeja
Bashkia Fier (0909) ENFORCEMENT GROUP Fier 214,769 2016-04-07 2016-04-08 18221110012016 Shpenzime kompensimi per shpronesim ne te kaluaren Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqi per V.Kanani
Bashkia Fier (0909) ENFORCEMENT GROUP Fier 725,860 2015-12-11 2015-12-14 91421110012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqesor Violeta Kanani
Bashkia Fier (0909) ENFORCEMENT GROUP Fier 725,860 2015-11-12 2015-11-12 82721110012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqesor Violeta Kanani
Bashkia Fier (0909) ENFORCEMENT GROUP Fier 725,860 2015-10-15 2015-10-15 64921110012015 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqesor Violeta Kanani
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave