Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,149 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ECOMAT 235,200.00 3 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) ECO MAT Fier 113,400 2020-02-04 2020-02-05 5221110012020 Furnizime dhe materiale te tjera zyre dhe te pergjishme Bashkia Fier 2111001 rafta metalike up.19.11.2019 fat.28 seri 83075628 fh.52 pvmd
Bashkia Fier (0909) ECO MAT Fier 22,800 2020-01-29 2020-01-30 5021110012020 Te tjera materiale dhe sherbime speciale Bashkia Fier 2111001 shkalle metalike Urdh.22.10.2019 fat.50 seri 83075550 fh.50 pvmd
Bashkia Fier (0909) ECO MAT Fier 99,000 2017-12-14 2017-12-15 79021110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,up 34 dt 03.10.2017,pv form 5 dt 03.10.2017,fat tat 110 seri 50861409 dt 04.10.2017,fh 47 dt 04.10.2017,pv marrje ne dorezim dt 04.10.2017
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave