Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,149 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
DONJURGE 7,229,436.00 14 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) DON JURGE Fier 451,828 2016-12-09 2016-12-12 68621110012016 Sherbime te tjera Bashkia Fier 2111001 pastrim mbeje urbane kontrate 494/8 1.11.2012 fat.152 seri 29087605 dt.3.11.2016
Bashkia Fier (0909) DON JURGE Fier 1,355,484 2016-10-24 2016-10-24 58421110012016 Sherbime te tjera Bashkia Fier 2111001 kont 494/8 1.11.2012 fd 146,147,148 29087598,99,7600
Bashkia Fier (0909) DON JURGE Fier 451,828 2016-08-10 2016-08-10 45221110012016 Sherbime te tjera MIREMBAJTJE BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) DON JURGE Fier 451,828 2016-07-01 2016-07-01 36921110012016 Sherbime te tjera Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) DON JURGE Fier 451,828 2016-06-15 2016-06-16 33721110012016 Sherbime te tjera Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) DON JURGE Fier 451,828 2016-04-20 2016-04-20 20621110012016 Sherbime te tjera Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) DON JURGE Fier 451,851 2016-03-21 2016-03-21 15121110012016 Sherbime te tjera Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) DON JURGE Fier 451,851 2016-03-11 2016-03-15 13121110012016 Sherbime te tjera Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) DON JURGE Fier 451,851 2016-03-11 2016-03-15 13021110012016 Sherbime te tjera Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) DON JURGE Fier 451,851 2015-12-22 2015-12-23 95321110012015 Sherbime te tjera Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) DON JURGE Fier 451,852 2015-12-22 2015-12-23 95221110012015 Sherbime te tjera Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) DON JURGE Fier 451,852 2015-11-12 2015-11-12 83121110012015 Sherbime te tjera Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) DON JURGE Fier 451,852 2015-11-12 2015-11-12 83021110012015 Sherbime te tjera Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) DON JURGE Fier 451,852 2015-09-07 2015-09-07 43221110012015 Sherbime te tjera Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave