Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,149 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BOSHNJAKU.B 35,901,052.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BOSHNJAKU. B Fier 2,609,845 2019-12-20 2019-12-23 87921110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore Bashkia Fier 2111001 detyr.prapambet.kontr.8767/20 dt.30.12.2014 sit.18.12.2015fat.13 seri 20249063 dt.07.05.2015 relacion sherbimi Dhjetor 2015
Bashkia Fier (0909) BOSHNJAKU. B Fier 2,254,500 2017-03-08 2017-03-09 15221110012017 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 5%garanci punimi Rik KUZ Vajkan,cert garancie,nr 8668/1 dt 28.2.2017,sit pefund ,akt kolaud 25.5.2015,certif marrje ne dorezim 25.5.2015
Bashkia Fier (0909) BOSHNJAKU. B Fier 1,250,000 2017-03-08 2017-03-09 15121110012017 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 5%garanci punimi Rik KUZ Vajkan,cert garancie,nr 8668/1 dt 28.2.2017,sit pefund ,akt kolaud 25.5.2015,certif marrje ne dorezim 25.5.2015
Bashkia Fier (0909) BOSHNJAKU. B Fier 9,500,000 2015-12-29 2015-12-29 97321110012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) BOSHNJAKU. B Fier 14,250,000 2015-12-22 2015-12-24 94821110012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) BOSHNJAKU. B Fier 6,036,707 2015-04-21 2015-04-21 9121110012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave