Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,969 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BEAN 137,926,980.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BEAN Fier 6,896,349 2020-01-21 2020-01-27 3521110012020 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 garanci obj. Urdh.168 dt.10.5.2019 akt- kolaud.14.6.2018 certif garancie 20.12.2019 UP.35 dt30.6.2016 kontr.34dt.21.10.2016 sit.perf.14.6.2018
Bashkia Fier (0909) BEAN Fier 10,090,197 2018-12-27 2018-12-28 87621110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 35 30.6.2016,njk 30.6.2016,pv 7.8.2016,kontrat 34/231/2016 21.10.2016,amendament shtese 30.12.2016,sit perfund,memo dshp 12.5.2018,akt-kolaud ,ēertif md ,fd 7 15.5.2017,seri 24055158
Bashkia Fier (0909) BEAN Fier 10,090,197 2018-06-04 2018-06-05 39121110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 35 30.6.2016,njk 30.6.2016,pv 7.8.2016,kontrat 34/231/2016 21.10.2016,amendament shtese 30.12.2016,sit perfund,memo dshp 12.5.2018,akt-kolaud ,ēertif md ,fd 7 15.5.2017,seri 24055158
Bashkia Fier (0909) BEAN Fier 5,700,000 2017-06-09 2017-06-12 38721110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 35 30.6.2016,njk 30.6.2016,pv 7.8.2016,kontrat 34/231/2016 21.10.2016,amendament shtese 30.12.2016,sit 3 ,memo dshp 12.4.2017,fd 48 2.5.2017seri 24055148
Bashkia Fier (0909) BEAN Fier 70,053,707 2017-05-22 2017-05-23 34621110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 35 30.6.2016,njk 30.6.2016,pv 7.8.2016,kont 34/231/2016 21.10.2016,amendament shtese 30.12.2016,sit 3 ,memo dshp 12.4.2017,fd 48 2.5.2017 seri 24055148
Bashkia Fier (0909) BEAN Fier 35,096,530 2016-12-30 2016-12-30 74421110012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 35 30.6.2016,njk 30.6.2016,pv 7.8.2016,kont 34 /231/2016 21.12.2016,sit 1,2 memo dshp,fd 40,41 22.12.2016 24055140,24055141
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave