Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,035 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKASOCIETEGENERALEALBANIA 32,232,820.00 24 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 12,000 2016-07-04 2016-07-04 37321110012016 Ndihme ekonomike Bashkia Fier 2111001 ndihme ekonomike Qershor njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 267,200 2016-06-27 2016-06-28 36421110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Qershor njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,540,380 2016-06-27 2016-06-28 35821110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Qershor njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,283,670 2016-05-27 2016-05-27 28421110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 266,100 2016-05-27 2016-05-27 28521110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalide njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,506,900 2016-04-26 2016-04-27 21321110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier paaftesi Prill njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 284,800 2016-04-26 2016-04-27 21421110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier invalid Prill njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,523,920 2016-03-30 2016-03-31 16421110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Nj Ad Frakull Mars
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 268,300 2016-03-30 2016-03-31 16321110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalide Nj Ad Frakull Mars
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 289,200 2016-02-17 2016-02-18 8821110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Shkurt njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,815,160 2016-02-17 2016-02-18 8921110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Shkurt njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,536,010 2016-01-27 2016-01-27 4321110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Janar njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 309,000 2016-01-27 2016-01-27 3721110012016 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Janar njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 344,000 2015-12-30 2015-12-31 99421110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 shperblime PAK
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,225,590 2015-12-18 2015-12-18 92621110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Dhjetor nj ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 247,400 2015-12-18 2015-12-18 92521110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid nj ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 267,200 2015-11-24 2015-11-24 85321110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid pune Nentor njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,123,520 2015-11-24 2015-11-24 85621110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Nentor njesia ad Frakull Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 305,700 2015-10-23 2015-10-23 70621110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid pune Frakull Tetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,245,620 2015-10-23 2015-10-23 70121110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Frakull Tetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 552,000 2015-09-22 2015-09-22 47121110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 njesia administrative Frakull invalid pune Gusht,Shtator
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 4,430,450 2015-09-22 2015-09-22 47021110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 njesia administrative Frakull paaftesi Gusht, Shtator
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 2,323,700 2015-08-13 2015-08-14 24121110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 Paaftesi Korrik njesia administ Frakull Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA SOCIETE GENERALE ALBANIA Fier 265,000 2015-08-13 2015-08-14 24221110012015 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 Invalid Pune Korrik njesia administ Frakull Fadil Taraj
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave