Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETARETREGTARE 326,011,833.00 463 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,589 2020-05-06 2020-05-07 25421110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA FIER 2111001 PAGAT GJENDJA CIVILE PRILL SIPAS LISTPAGESAVE DHE LISTPREZENCAVE PRILL 2020
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,599,412 2020-05-06 2020-05-07 24821110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune BASHKIA FIER 2111001 PAGAT PRILL SIPAS LISTPAGESAVE DHE LISTPREZENCAVE PRILL 2020
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 595,000 2020-04-28 2020-04-29 24121110012020 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur 2111001,shperblim keshilltaret muaji ,Mars 2020
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 95,795 2020-04-17 2020-04-21 23621110012020 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese qiramarrje,kont nr 6396/09,listpagesa Mars
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,593,075 2020-04-07 2020-04-09 21721110012020 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Mars 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,589 2020-04-07 2020-04-08 22421110012020 Paga baze Bashkia Fier 2111001 paga Mars 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 566,100 2020-03-11 2020-03-12 19721110012020 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 shperblim keshilltaret Shkurt, listpagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 95,795 2020-03-11 2020-03-12 19421110012020 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese qiramarrje,kont nr 6396/09,listpagesa Mars
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,522,529 2020-03-05 2020-03-06 17221110012020 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 pagat Shkurt
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,589 2020-03-05 2020-03-06 17921110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 3,440 2020-02-24 2020-02-25 14721110012020 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 Dieta dhe listpagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 16,040 2020-02-17 2020-02-19 12721110012020 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 24,948 2020-02-13 2020-02-17 11921110012020 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 dieta Janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 613,700 2020-02-13 2020-02-17 12321110012020 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 95,795 2020-02-12 2020-02-13 10421110012020 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qira Shkurt 2020 kontr. listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,414,191 2020-02-05 2020-02-06 6521110012020 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,589 2020-02-05 2020-02-06 7221110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 200,000 2020-02-05 2020-02-06 7621110012020 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 ndihme e menjehreshme Urdh.3.2.2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 95,795 2020-01-21 2020-01-22 3221110012020 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagese per qira Janar 2020 kontr. listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 542,300 2020-01-21 2020-01-22 2921110012020 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 keshilltare Dhjetor 2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 40,375 2020-01-17 2020-01-20 2621110012020 Shpenzime per situata te veshtira dhe per fatekeqesi Bashkia Fier 2111001 pagese per dalje ne pension urdh.23.12.2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,661,652 2020-01-09 2020-01-10 421110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,377 2020-01-09 2020-01-10 921110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 554,200 2019-12-23 2019-12-24 85021110012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Nentor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 95,795 2019-12-18 2019-12-19 86521110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Dhjetor 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396dt.30.11.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,461,376 2019-12-04 2019-12-05 82421110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Nentor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,377 2019-12-04 2019-12-05 82821110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Nentor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 6,800 2019-11-15 2019-11-18 80221110012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagesa per kryepleq Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 571,200 2019-11-07 2019-11-08 77521110012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagese per keshilltare Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-11-07 2019-11-08 77421110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Nentor 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,498,227 2019-11-05 2019-11-06 75721110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,377 2019-11-05 2019-11-06 76121110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-10-23 2019-10-24 72521110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Tetor 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 20,400 2019-10-23 2019-10-24 72321110012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagesa per kryepleqte e fshat.Korrik-Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,094,800 2019-10-09 2019-10-10 66121110012019 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 keshilltare Gusht- Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,500,460 2019-10-08 2019-10-09 64721110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,377 2019-10-08 2019-10-09 65121110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 143,650 2019-09-10 2019-09-11 57621110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Shtator 2019 VKB.74 dt.27.9.2016 kontr.6396/10dt.1.12.2016 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 1,446,481 2019-09-04 2019-09-06 55821110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE TREGTARE Fier 44,377 2019-09-04 2019-09-06 56221110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave