Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,944 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKAKOMBETAREEGREQISE 12,496,420.00 20 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 386,071 2016-03-09 2016-03-10 12721110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shkurt Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 369,954 2016-02-08 2016-02-08 6021110012016 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 31,968 2016-01-08 2016-01-11 1821110012016 Shtesa page te tjera Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor njesia ad Dermenas Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 419,736 2016-01-08 2016-01-11 1721110012016 Paga baze - Shtesa page te tjera - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor njesia ad Mbrostar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 40,542 2015-12-11 2015-12-11 90821110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare njesia ad Mbrostar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 74,327 2015-12-11 2015-12-11 90621110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa keshilltare njesia ad Dermenas Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 425,034 2015-12-11 2015-12-11 90321110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa njesia ad Mbrostar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 1,109,527 2015-12-09 2015-12-10 88321110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 paga njesia admin Mbrostar nentor 2015
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 133,200 2015-12-09 2015-12-10 88421110012015 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 paga punonjesit me kontrat njesija administrative Dermenas
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 111,486 2015-12-09 2015-12-10 89121110012015 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa punonjesit e larguar nga puna
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 1,795,406 2015-11-09 2015-11-10 82321110012015 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 njesia ad Mbostar paga Tetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 230,880 2015-11-09 2015-11-10 81821110012015 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 njesia ad Dermenas paga Tetor Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 229,755 2015-11-02 2015-11-03 71721110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 keshilltare Shtator, Tetor njesia ad Dermenas,Mbrostar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 332,112 2015-10-13 2015-10-13 64521110012015 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 paga Shtator njesia adm Dermenas punojnes me kontrate Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 2,008,992 2015-10-13 2015-10-13 64021110012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune - Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 paga Shtator njesia adm Mbrostar Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 208,131 2015-10-09 2015-10-09 63321110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 pagesa kryepleq Korrik,Gusht njesia ad Mbrostar,Dermenas Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 2,011,553 2015-09-16 2015-09-16 45321110012015 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 njesia administrative Mbrostar paga Gusht Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 253,967 2015-09-16 2015-09-16 45721110012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Bashkia Fier 2111001 njesia administrative Dermenas paga Gusht Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 253,968 2015-08-18 2015-08-18 25521110012015 Paga me kontrate per kohe te kufizuar Bashkia Fier 2111001 paga Dermenas Korrik Fadil Taraj
Bashkia Fier (0909) BANKA KOMBETARE E GREQISE Fier 2,069,811 2015-08-17 2015-08-17 2492111001 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik MbrostarFadil Taraj
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave