Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,944 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
BANKACREDINS 110,182,983.00 231 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2020-02-12 2020-02-13 10621110012020 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qira Shkurt 2020 kontr. listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 145,177 2020-02-11 2020-02-12 9921110012020 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pgese per largim nga puna Urdh.03.1.2019 .listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,424,620 2020-02-05 2020-02-06 6921110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 740,319 2020-02-05 2020-02-06 6421110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Janar 2020 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2020-01-21 2020-01-22 3321110012020 Shpenzime kompesimi per anetaret e parlamentit dhe zyrtare te tjera te zgjedhur Bashkia Fier 2111001 pagese per qira Janar 2020 kontr. listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 738,060 2020-01-09 2020-01-10 521110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,416,191 2020-01-09 2020-01-10 1121110012020 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Dhjetor 2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2019-12-19 2019-12-20 86621110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Dhjetor 2019 Urdh..Oferte 04.01.2018 kontr.50/1dt.27.2.2018PV.28.3.20418 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,413,112 2019-12-06 2019-12-10 83621110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Nentor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 166,637 2019-12-06 2019-12-10 83721110012019 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa per te larguarit nga puna Nentor 2019 Urdh.10.10.2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 738,060 2019-12-04 2019-12-05 82521110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Nentor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2019-11-07 2019-11-08 77221110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Nentor 2019 Urdh..Oferte 04.01.2018 kontr.50/1dt.27.2.2018PV.28.3.20418 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 49,028 2019-11-06 2019-11-07 76621110012019 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagasa per largim nga puna Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 34,698 2019-11-05 2019-11-06 76221110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 2,147,792 2019-11-05 2019-11-06 76521110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 759,624 2019-11-05 2019-11-06 75821110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Tetor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 2,180 2019-10-25 2019-10-28 73721110012019 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2019-10-23 2019-10-24 72621110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Tetor 2019 Urdh..Oferte 04.01.2018 kontr.50/1dt.27.2.2018PV.28.3.20418 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 147,356 2019-10-08 2019-10-09 65521110012019 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 paga per largim nga punaShtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 661,067 2019-10-08 2019-10-09 64821110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune jashte orarit - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,420,885 2019-10-08 2019-10-09 65421110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 41,542 2019-10-08 2019-10-09 65221110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Shtator 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 11,900 2019-09-19 2019-09-20 63021110012019 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa per nxenes te dalluar Urdh.6.9.2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2019-09-10 2019-09-11 57421110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Shtator 2019 Urdh..Oferte 04.01.2018 kontr.50/1dt.27.2.2018PV.28.3.20418 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 8,500 2019-09-06 2019-09-09 13421110042019 Shpenzime per honorare Qendra Ekonomike e Kultures Fier 2111004 pagesa per sherbime up.11 dt.03.12.2018 Urdh.9.8.2019 listepagesa
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,420,224 2019-09-04 2019-09-06 56521110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 41,542 2019-09-04 2019-09-06 56321110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 147,356 2019-09-04 2019-09-06 56621110012019 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa per largim nga puna sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 628,908 2019-09-04 2019-09-06 55921110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Gusht 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,396,239 2019-08-09 2019-08-13 50721110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2019-08-09 2019-08-13 51621110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Gusht 2019 Urdh..Oferte 04.01.2018 kontr.50/1dt.27.2.2018PV.28.3.20418 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 147,356 2019-08-09 2019-08-13 50621110012019 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa per largim nga pune Urdh. 2.8.2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 39,489 2019-08-05 2019-08-06 49721110012019 Paga baze - Raporte mjeksore te paguara nga punedhenesi - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 638,058 2019-08-05 2019-08-06 49321110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Korrik 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 70,173 2019-08-05 2019-08-06 49921110012019 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 paesa per largim nga pune Urdh.24.7.2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,950 2019-07-17 2019-07-18 46421110012019 Udhetim i brendshem Bashkia Fier 2111001 dieta Maj 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 24,650 2019-07-17 2019-07-18 46521110012019 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 pagesa per nxenes te dalluar urdh.232 dt.11.7.2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 212,500 2019-07-09 2019-07-10 43321110012019 Shpenzime per qiramarrje per pronat residenciale Bashkia Fier 2111001 pagese per qiramarrje Korrik 2019 Urdh..Oferte 04.01.2018 kontr.50/1dt.27.2.2018PV.28.3.20418 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 1,422,198 2019-07-04 2019-07-05 42521110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per pune ne turne te dyta dhe te treta - Shtese page per veshtiresi dhe rreziqe - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) BANKA CREDINS Fier 41,542 2019-07-04 2019-07-05 42221110012019 Paga baze - Shtese page per funksionin - Shtese page per vjetersi ne pune Bashkia Fier 2111001 paga Qershor 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave