Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
B-93 93,277,109.00 8 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) B-93 Fier 19,000,000 2020-01-31 2020-02-03 90821110012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 rehabilitim kanali UP.27 dt.10.5.2019 rrp.7.8.2019 nj.f.7.8.2019 kontr.4272/8 dt.20.8.2019 fat.50 seri 53076098 dt.12.12.2019 sit. relacion sherbimi Dhjetor 2019
Bashkia Fier (0909) B-93 Fier 374,195 2019-05-07 2019-05-08 27721110012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore Bashkia Fier 2111001 rik.Ujes.Fsh.Patos UP.27dt.24.5.2018RP.07.08.2018Kontr.5162/10 dt.17.8.2018 fat.6 seri 53076106 dt.1.2.2019 detyr.prapamb. sit.perf.akt- koaud.dorez.18.1.2019 memo 4.3.2019
Bashkia Fier (0909) B-93 Fier 5,057,962 2019-05-07 2019-05-08 27821110012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore Bashkia Fier 2111001 rik.Ujes.Fsh.Patos UP.27dt.24.5.2018RP.07.08.2018Kontr.5162/10 dt.17.8.2018 fat.5 seri 53076105 dt.30.12.2018 det.prapamb. sit.perf.akt- koaud.dorez.18.1.2019 memo 4.3.2019
Bashkia Fier (0909) B-93 Fier 9,382,038 2018-12-27 2019-01-07 87421110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore Bashkia Fier 2111001 rik.Ujesjelles Fs. Patos UP.27dt.24.5.2018 Njoft.kontr.25.05.2018 PV.07.8.2018 VP.17.08.2018 Kontr.5162/10 dt.17.08.2018Fat.9 seri 53076059 dt.03.12.2018 sit nr.1 memo e DSHP.dt.01.12.2018
Bashkia Fier (0909) B-93 Fier 25,860,307 2018-07-11 2018-07-12 48721110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 21110001 up 44 9.6.2017,njk 4898/2 9.6.2017,pv 6/9/2017,njf 4898/6 26.9.2017,sit 2 dr sherbimeve publike 4/4/2018,fd 27 26.3.2018,seri 53076033
Bashkia Fier (0909) B-93 Fier 3,755,890 2018-07-11 2018-07-12 48821110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 21110001 up 44 9.6.2017,njk 4898/2 9.6.2017,pv 6/9/2017,njf 4898/6 26.9.2017,sit 2 dr sherbimeve publike 30/4/2018,akt-kolaud,ēert md 30.4.2018fd 30 10.4.2018,seri 53076036
Bashkia Fier (0909) B-93 Fier 115,261 2018-07-11 2018-07-12 48921110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 21110001 up 44 9.6.2017,njk 4898/2 9.6.2017,pv 6/9/2017,njf 4898/6 26.9.2017,sit 2 dr sherbimeve publike 14.12.2017,fd 10 30.11.2017,seri 53076015
Bashkia Fier (0909) B-93 Fier 29,731,456 2018-04-13 2018-04-16 26421110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 21110001 up 44 9.6.2017,njk 4898/2 9.6.2017,pv 6/9/2017,njf 4898/6 26.9.2017,sit 2 dr sherbimeve publike 4/4/2018,fd 27 26.3.2018,seri 53076033
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave