Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ARKONSTUDIO 43,090,716.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) ARKONSTUDIO Fier 2,154,536 2020-02-07 2020-02-10 5921110012020 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 garanci obj. Urdh.889 dt.03.2.2020 akt- kolaud.7.4.2017 certif garancie 2.12.2019 UP.32 dt.21.6.2016 kontr.36dt.31.10.2016 sit.perf.7.4.2017
Bashkia Fier (0909) ARKONSTUDIO Fier 12,232,874 2017-06-13 2017-06-14 39421110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 up 32 21.6.2016,pv 27.7.2016,njk ,kontrate 36/231/2016 20.10.2016,leje sheshi ndertimit 8.12.2016,sit perfundimtar ,memo drshp 7.4.2017,akt-kolau ,akt marjes dorzim 7.4.2017,fd 224 seri 31156982 dt 8.4.2017
Bashkia Fier (0909) ARKONSTUDIO Fier 7,855,550 2017-04-03 2017-04-04 20621110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 up 32 21.6.2016,pv 27.7.2016,njk ,kont 36/231/2016 20.10.2016,leje shesh ndert,sit 2,memo drshp 27.2.2017,fd 216 seri 31156974 28.2.2017
Bashkia Fier (0909) ARKONSTUDIO Fier 6,109,858 2017-03-03 2017-03-06 13521110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 up 32.21.6.2016,pv 27.7.2016,njk ,kont 36/231/2016 dt 20.10.2016,leje shesh ndert 8.12.2016,sit 2 ,memo drshp 27.2.2017,fd 216 31156974 28.2.2017
Bashkia Fier (0909) ARKONSTUDIO Fier 14,737,898 2016-12-30 2016-12-30 74721110012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 up 32 21.6.2016,pv 27.7.2016,njf,kont 36/231/2016 20.102016,sit 1 28.12.2016,fd 210 28.12.2016 31156968
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave