Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ARJANI 3,036,744.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) A R J A N I Fier 110,000 2019-07-19 2019-07-22 47421110012019 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Fier 2111001 transp.kuti vot.Urdh.236 dt.18.7.2019 PV.03.07.2019 Fat.1seri 70938451 dt.30.06.2019
Bashkia Fier (0909) A R J A N I Fier 126,000 2019-07-19 2019-07-22 47521110012019 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Fier 2111001 transp.kuti vot.Urdh.236 dt.18.7.2019 PV.03.07.2019 Fat.4 seri 70938454 dt.03.07.2019
Bashkia Fier (0909) A R J A N I Fier 116,000 2019-07-19 2019-07-22 47021110012019 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Fier 2111001 transp.kuti vot.Urdh.236 dt.18.7.2019 PV.03.07.2019 Fat.2 seri 70938452 dt.03.07.2019
Bashkia Fier (0909) A R J A N I Fier 300,000 2019-07-19 2019-07-22 46921110012019 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Fier 2111001 transp.kuti vot.Urdh.236 dt.18.7.2019 PV.03.07.2019 Fat.3seri 70938453 dt.30.06.2019
Bashkia Fier (0909) A R J A N I Fier 648,100 2019-06-26 2019-06-27 40721110012019 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 subvencion per transp.nxen. Urdh.102 dt.29.3.2019 VKB.102 dt.22.10.2018 lishence 2.2.2017 fat.100 seri 70938400 dt.21.6.2019
Bashkia Fier (0909) A R J A N I Fier 40,320 2019-04-08 2019-04-09 20921110012019 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 subvencion per transp.nxen. Urdh.102 dt.29.3.2019 VKB.102 dt.22.10.2018 lishence 2.2.2017 fat.43 seri 70938293 dt.19.3.2019
Bashkia Fier (0909) A R J A N I Fier 561,400 2019-04-08 2019-04-09 21021110012019 Te tjera transferta tek individet Bashkia Fier 2111001 subvencion per transp.nxen. Urdh.102 dt.29.3.2019 VKB.102 dt.22.10.2018 lishence 2.2.2017 fat.42 seri 70938292 dt.19.3.2019
Bashkia Fier (0909) A R J A N I Fier 184,000 2017-07-03 2017-07-04 42821110012017 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Fier 2111001 shkrese 4239 206.2017,pv 24.6.2017,pv 28.6.2017,fd 186,189 28.6.2017,seri 42364179,42364182
Bashkia Fier (0909) A R J A N I Fier 380,000 2017-07-03 2017-07-04 42721110012017 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Fier 2111001 shkrese 4239 206.2017,pv 24.6.2017,pv 28.6.2017,fd 187,188 28.6.2017 seri 42364180,42364181 transport i kutive te votimit
Bashkia Fier (0909) A R J A N I Fier 377,784 2015-06-29 2015-06-29 18121110012015 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) A R J A N I Fier 193,140 2015-06-29 2015-06-29 18021110012015 Shpenzime te tjera transporti Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave