Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ARJANADODI 29,777,219.00 7 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) ARJANA DODI Fier 3,800 2019-07-16 2019-07-17 46121110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 sherbime Urdher 234 dt.12.7.2019 fat.23 seri 55929896dt.23.05.2019
Bashkia Fier (0909) ARJANA DODI Fier 8,000,000 2019-06-12 2019-06-13 36421110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Bashkia Fier 2111001 blerje pasurie 86/15 VKB.97 dt.19.12.2017 kont.21.4.2016 prokure 19.4.2017 deklarate noteriale 21.4.2017
Bashkia Fier (0909) ARJANA DODI Fier 28,940 2019-03-07 2019-03-08 12621110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 shpenzime per shpronesime Urdh.78 dt.05.03.2019 Fat.101 seri 55929865 dt.25.10.2018
Bashkia Fier (0909) ARJANA DODI Fier 6,705,999 2018-10-22 2018-10-23 72121110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - toke bujqesore Bashkia Fier 2111001, blerje sip toke are, VKB 73 dt 31.07.2018,VKB 94 dt 19.09.2018,mirat prefek 1550/2 dt 02.10.2018, 1272/1 dt 09.08.2018,kontr 1691 repertori, nr 518 koleksioni,ēertif.pronėsie
Bashkia Fier (0909) ARJANA DODI Fier 7,470,000 2018-06-22 2018-06-25 44321110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Bashkia Fier 2111001,vkb 97 19.12.2017,mirpref 11.1.2018,autorizim i kryerjes se veprimit nr 2450 27.3.201,prok e posacme kryerje veprim nr 792, repi nr 243 koli 19.4.2017,dekla noter 856 rep nr 259kol 21.4.2017,kontshit 21.4.2016
Bashkia Fier (0909) ARJANA DODI Fier 98,480 2017-06-22 2017-06-23 41121110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 uk 8345 9.12.2016,uk 4818 6.6.2017,fd 244 5.12.2016,kontrat marje truall me qera,seri 42505704 fd 19 30.4.2017,seri 42505729,kontrate shitblerje pasurie,fd 20 30.5.2017 seri 42505730.
Bashkia Fier (0909) ARJANA DODI Fier 7,470,000 2017-04-26 2017-04-27 26821110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa administrative Bashkia Fier 2111001 blerje godine pasurie,vkb 103 23.12.2016,mp 1305/1,5.1.2017,aut krv 1 nr 2450 27.3.2017,deklarate noteriale 856 rep nr 259kol dt 21.4.2017,kont shit-blerje 21.4.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave