Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ARENAMK 2,644,651.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) ARENA MK Fier 217,177 2019-07-19 2019-07-22 47221110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te urave Bashkia Fier 2111001mbikeqyrje punimesh UP.22 dt.3.8.2018 fFO13.8.2018 kontr.dt.13.8.2018 kolaudim md.18.1.2019 fat.14 seri 70246464
Bashkia Fier (0909) ARENA MK Fier 480,000 2018-06-25 2018-06-26 44721110012018 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime Bashkia Fier 2111001 up 2 24.2.2017,fo ,kontrat 7.3.2017,rap teknik 13.3.2017,fd 79 21.3.2017,seri 37260929
Bashkia Fier (0909) ARENA MK Fier 510,000 2018-06-25 2018-06-26 44621110012018 Shpenz. per rritjen e AQ - studime ose kerkime Bashkia Fier 2111001 up 2 24.2.2017,fo ,kontrat 7.3.2017,rap teknik ,fd 80 21.3.2017,seri 37260930
Bashkia Fier (0909) ARENA MK Fier 730,674 2018-06-05 2018-06-06 39421110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 27 2.8.2017,fo ,pvperzgj me oferte te barabarte 7.8.2017,kontrat 8.8.2017,akt-kolad,ēertif md,memo dshp 4.5.2018,fd 46 4.5.2018,seri 50865146
Bashkia Fier (0909) ARENA MK Fier 65,400 2018-01-26 2018-01-29 5121110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 42 10.11.2016,kontrat 16.11.2016,memo dshp 11.12.2017,akt-kolaud ,amd fd 31 22.09.2017,seri 50865081
Bashkia Fier (0909) ARENA MK Fier 102,120 2018-01-26 2018-01-29 5321110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 up 39 28.10.2016,kontrat 2.11.2017,memo dshp 1.11.2017,certif md ,akt-kolaud
Bashkia Fier (0909) ARENA MK Fier 408,000 2018-01-24 2018-01-25 4521110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 56 5.10.2016,njk 6656/2 5.10.2016,rp 14.11.2016,njf 6656/5 14.11.2016,kontrat 6656/6 15.11.2016,akolaud ,pmd 18.10.2017,memo e dshp ,fd 39 23.10.2017,seri 50865089
Bashkia Fier (0909) ARENA MK Fier 49,440 2017-10-24 2017-10-25 67121110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 34 6.10.2016,fo ,kotrat 12.10.2016,akt-kolaudimi,ēertifikate e md ,memo e dshp 12.10.2017,fd 7 10.7.2017,seri 50865057
Bashkia Fier (0909) ARENA MK Fier 81,840 2017-10-17 2017-10-18 66821110012017 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 1 9.2.2017,fo,pv ,memo dshp ,fd 29 22.9.2017,seri 50865079
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave