Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ARBENALLIAJ 3,143,630.00 27 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 114,000 2020-02-27 2020-03-03 15921110012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 printime UP dt.13.12.2019 fat.108 seri 72638848 fh.69 pvm
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 120,000 2020-02-27 2020-03-03 14821110012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 printime UP dt.13.12.2019 fat.110 seri 872638850 fh.68 pvm
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 75,000 2020-02-17 2020-02-19 12921110012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 printime kerkese dt.13.02.2019 fat.107 seri 72638847 relacion
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 468,000 2020-02-12 2020-02-14 11221110012020 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 aktivitet UP.29 dt.13.11.2019 FO.13.11.2019 VP.15.11.2019 fat.119 seri 72638909 pv. relacion
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 119,000 2019-10-24 2019-10-25 72821110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 printime Ur.dt.07.09.2019 fat.64 seri 72638995 pvmd
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 119,880 2019-10-11 2019-10-14 68421110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 printime Ur.dt.10.06.2019 fat.64 seri 72638959 pvmd
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 120,000 2019-07-17 2019-07-18 46821110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 aktivitet Urdh.18.6.2019 fat.76 seri 72638971 dt.03.7.2019 sit.03.7.209 relacion 03.7.2019
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 119,280 2019-06-10 2019-06-11 35921110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 postera ,banera Ur.dt.05.03.2019 fat.57 seri 72638952 dt.024.05.2019 sit.24.5.2019
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 120,000 2019-06-10 2019-06-11 36221110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 postera ,banera Ur.dt.05.03.2019 fat.21 seri 72638766 dt.04.03.2019 pvmd.04.03.2019
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 99,400 2019-05-21 2019-05-22 31621110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 postera ,banera Ur.dt.15.04.2019 fat.49 seri 72638796 dt.07.05.2019 relacion
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 22,000 2019-04-09 2019-04-10 21821110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 ftesa ,banera Ur.dt.23.11.2018 fat.14 seri 59649614 dt.04.12.2018 relacion dt.04.12.2018
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 70,000 2019-03-19 2019-03-20 17221110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 sherbime printimi Ur.dt.27.11.2018 fat.12 seri 59649612 dt.03.12.2018 relacion dt.27.12.2018
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 120,000 2019-03-18 2019-03-19 16821110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 certifikata mirenjohje Ur.dt.06.12.2018fat.45 seri 59649645 dt.31.12.2018 relacion dt.31.12.2018
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 49,900 2019-03-18 2019-03-19 17021110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 detyr.prapamb.per K/Dermenas kartolina e fotokopje UP.40dt.15.12.2014 FO.15.12.2014 print.fitues.fat.46 seri 7163073 dt.23.12.2014
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 120,000 2019-03-13 2019-03-15 15121110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 kartolina urimi Ur.dt.06.12.2018fat.44 seri49649644 dt.31.12.2018 relacion dt.31.12.2018
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 55,000 2019-03-13 2019-03-15 15421110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 flete palosje Ur.dt.06.12.2018fat.420 seri49649620 dt.07.12.2018 relacion dt.14.12.2018
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 379,530 2018-11-16 2018-11-19 78221110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 aktivitet up 7654dt 17.08.2018,FO.20.08.2018 vp.3.9.2018 fat 346 seri 59649696 dt 29.10.18 relacion
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 120,000 2018-11-07 2018-11-08 74421110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 organizim feste Kerkese dt.20.102018 fat.5 seri 59649605 dt.06.11.2018 sit. dt.31.10.2018
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 93,900 2018-10-15 2018-10-16 69521110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,suvenire, urdh dt 15.08.2018,fat 15 seri 59649665 dt 15.08.2018,fh 36 dt 15.08.2018,pv marrje dorėzim dt 15.08.2018
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 97,740 2018-10-05 2018-10-08 64321110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, printime A3, kėrkesė pėr printime dt 14.08.2018,fat 16 seri 59649666 dt 17.08.2018, pv marrje dorėzim dt 17.08.2018
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 100,000 2018-04-04 2018-04-05 23021110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 up 47 28.12.2017,pv 29.12.2017,urbr 29.12.2017,pvmd 29.12.2017,fd 27 29.12.2017,seri 1086427
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 24,200 2018-03-26 2018-03-27 20521110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia fier 2111001 kerkese 8.12.2017,up 10.12.2017,pv 10.12.2017,urbr 10.12.2017,pvmd 10.12.2017,fd 2 ,seri 1086042
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 87,200 2018-03-26 2018-03-27 20421110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 kerkese 10191/4 18.12.2017,urdher 742 11.12.2017,up 46 28.12.2017,pvp 29.12.2017,pvmd 29.12.2017,fd 26 ,seri 1086026
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 225,000 2017-12-14 2017-12-15 78921110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001,up 30 dt 25.08.2017,pv form 6 dt 01.09.2017,fat tat 53 seri 10860253 dt 01.09.2017,pv marrje ne dorezim dt 01.09.2017
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 20,900 2017-09-12 2017-09-13 60021110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 kerkese 6647 17.8.2017,up 30 25.8.2017,pv 5 1.9.2017, urdher i md 1.9.2017,pvmd 1.9.2017,fd 53 1.9.2017,seri 10860253
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 39,700 2017-07-03 2017-07-04 43121110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 ftesa per pjesm ne panair 1191 13.2.2017 e Min Tur .projekt per panair ,up 11 30.3.2017,fo 30.3.2017,pvmd 6.4.2017,fd 6.4.2017,nr 28 seri 10860228,fh 14 6.4.2017
Bashkia Fier (0909) ARBEN ALLIAJ Fier 44,000 2017-03-08 2017-03-09 13821110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, mat.per qendren funksionale, U.Kryet.21.12.2016, proj.Festat e fundvitit ne Qendren Horizont nr 8493 dt 14.12.2016, pv marrje ne dorezim, fd nr 18, seri 10860219 dt 26.12.2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave