Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALUERA 51,531,365.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) ALUERA Fier 2,361,054 2020-01-28 2020-01-29 4421110012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore Bashkia Fier 2111001 Ujesjellesi Varibop UP.52 dt.06.11.2018RP.31.1.2019 NJF.31.1.2019 kontr.10283/6 dt.12.02.2019 fat.13 seri 67882420 dt.30.4.2019 sit.1 detyr.prapamb
Bashkia Fier (0909) ALUERA Fier 9,071,488 2020-01-28 2020-01-29 4521110012020 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore Bashkia Fier 2111001 Ujesjellesi Varibop UP.52 dt.06.11.2018RP.31.1.2019 NJF.31.1.2019 kontr.10283/6 dt.12.02.2019 fat.16 seri 6788243 dt.12.6.2019 sit.2 detyr.prapamb
Bashkia Fier (0909) ALUERA Fier 1,206,657 2019-09-26 2019-09-27 64121110012019 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 garanci obj.Urdh.10.5.2019 akt-koaud.dorez.18.5.2017 UP.60 dt.13.10.2016NJF.19.12.2016 Kontr.231/2016 dt.20.12.2016 CMD.20.9.2019
Bashkia Fier (0909) ALUERA Fier 17,100,000 2019-05-23 2019-05-27 32921110012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te veprave ujore Bashkia Fier 2111001 rik.Ujesj.Varibop UP.52 dt.06.11.2018RP.31.1.2019NJF.31.1.2019 Kontr.10283/6 dt.12.2.2019 fat.13 seri 67882420 dt.30.04.2019 sit.nr.1 relacion dt.15.05.2019
Bashkia Fier (0909) ALUERA Fier 5,237,133 2017-07-12 2017-07-13 247921110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 up 60 13.10.2016,pv 11/11/2016,njf 19.12.2016,kontrate 45/231/2016 20.12.2016,memo dshp 18.5.2017,sit perfundimtar,pverb kolaudimi,ēertifikat e md 18.5.2017,fd 8 19.5.2017,seri 46570010
Bashkia Fier (0909) ALUERA Fier 6,720,509 2017-05-02 2017-05-03 27921110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 up 60 13.10.2016,pv 11/11/2016,njf 19.12.2016,kontrate 45/231/2016 20.12.2016,memo dshp 7.4.2017,sit 3,fd 3 28.3.2017 seri 46570003
Bashkia Fier (0909) ALUERA Fier 1,255,900 2017-04-25 2017-04-26 26421110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bahkia Fier 2111001 rik shk.Dino Ismaili up 60 13.10.2016,prv 11.12.2016,njf 19.12.2016,,kont 45/231/2016 20.12.2016 ,memo drshp 23.2.2017,sit 3fat.3dt.28.3.2017seri 46570003
Bashkia Fier (0909) ALUERA Fier 3,001,767 2017-03-01 2017-03-02 12921110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bahkia Fier 2111001 up 60 13.10.2016,prv 11.12.2016,njf 19.12.2016,,kont 45/231/2016 20.12.2016 ,memo drshp 23.2.2017,sit 2 fd 1023.2.2017 46570001
Bashkia Fier (0909) ALUERA Fier 4,366,976 2016-12-30 2017-01-10 75421110012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 up 61 dt 13.10.2016,pv 11.12.2016,njf 19.12.2016,kont 45/231/2016 20.12.2016 memo dshp 30.12.2016 ,fd 39 27.12.2016 19513297,sit nr 1
Bashkia Fier (0909) ALUERA Fier 288,783 2016-10-26 2016-10-26 58721110012016 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 5% garanci punimi shtrim rruge me rere bituminoze Vajkan
Bashkia Fier (0909) ALUERA Fier 171,553 2016-10-25 2016-10-25 58621110012016 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala bashkia Fier 5% garanci punimi rik ujesjellesi Veri Kallm i Madh pv kolaud 30.6.2015,cert e marjes se perkoshmene dorezim 30.6.2015,certifikate e garancise se punimeve 23.8.2016
Bashkia Fier (0909) ALUERA Fier 749,545 2016-03-16 2016-03-17 14421110012016 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 5% garanci punimi ure Kraps
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave