Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALEKSANDERSOFRONI 1,766,879.00 5 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) ALEKSANDER SOFRONI Fier 222,697 2019-12-23 2019-12-24 84121110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 profile metalike UP.20 dt.15.10.2019 FO.15.10.2019 VP.28.10.2019 fat.464 seri 78020775 dt.08.11.2019 relacion fh.46 dt.08.11.2019
Bashkia Fier (0909) ALEKSANDER SOFRONI Fier 680,182 2019-12-23 2019-12-24 84221110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 profile metalike UP.20 dt.15.10.2019 FO.15.10.2019 VP.28.10.2019 fat.463 seri 78020774 dt.08.11.2019 relacion fh.45 dt.08.11.2019
Bashkia Fier (0909) ALEKSANDER SOFRONI Fier 208,800 2017-02-08 2017-02-09 7721110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 up 33 6.10.2016,tre oferta,pv permb 6.10.2016,kont 13.10.2016,pvk 14.12.2016,fd 432 14.12.2016 361157149,fh 139 14.12.2016
Bashkia Fier (0909) ALEKSANDER SOFRONI Fier 487,200 2016-12-02 2016-12-05 67021110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 up 33 6.10.2016,pv 6.10.2016,kont 13.10.2016,unk 9.11.2016,pvk 10.11.2016,fd 396 10.11.2016 36115713,fh 10.11.2016
Bashkia Fier (0909) ALEKSANDER SOFRONI Fier 168,000 2016-03-21 2016-03-21 15221110012016 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave