Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBTOURS"D"-VASTOUROPERATORE 2,170,876.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Fier 163,488 2018-06-26 2018-06-27 45721110012018 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 urdher per pjesmarje ne takimin e projektit 3C4SME ne Bari,Itali,urdher 4526/2 10.5.2018,ftese 4526 8.5.2018,fd 1441 ,seri 59262661
Bashkia Fier (0909) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Fier 763,837 2018-06-20 2018-06-21 43521110012018 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 urdher per pjesmarje ne Panairin e 24 te Investimeve te tregetise ,nr 4883/1 21.5.2018,urdher per kryerjen e shpenzimeve 4883/2 22.5.2018,ftese 7.5.2018,fd 1487,1488,1489, seri 62832607608,609,62832611
Bashkia Fier (0909) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Fier 40,554 2018-02-15 2018-02-16 10421110012018 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 urdher nr 10756/4 17.1.2018,dok 10756/5 17.1.2017,fd 1281 23.1.2018,seri 54030401
Bashkia Fier (0909) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Fier 351,524 2017-03-03 2017-03-06 13321110012017 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001, Urdh.KM nr 334/1 dt 16.01.2017, urdh nr 334/2 dt 16.01.2017, fat nr 852 seri 40415372 dhe fat nr 853 seri 40415373 dt 31.01.2017
Bashkia Fier (0909) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Fier 422,280 2016-11-16 2016-11-16 64521110132016 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 pagesa dieta jasht vendit Enkelejda Peshkepia
Bashkia Fier (0909) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Fier 45,129 2016-05-17 2016-05-18 25621110012016 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Fier 34,537 2015-12-18 2015-12-18 92221110012015 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001shpenzime per udhetime jasht vendit
Bashkia Fier (0909) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Fier 43,344 2015-12-09 2015-12-10 89421110012015 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ALBTOURS"D"-VAS TOUR OPERATORE Fier 306,183 2015-12-09 2015-12-10 89321110012015 Udhetim jashte shtetit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave