Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALBANAZOGANI 989,360.00 21 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 119,040 2019-11-14 2019-11-15 79521110012019 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 VGJ.1026 dt.13.9.2018 per Trifon Prenēe
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 31,200 2018-11-02 2018-11-05 73521110012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 tarife vendimi gjyqesor Fatjona Sema
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 179,560 2018-04-11 2018-04-12 25221110012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna Bashkia Fier 2111001 ekzekutim vendimi gjyqesor Fatjona Sema
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 179,560 2018-02-13 2018-02-14 10221110012018 Shpenzime per ekzekutim te vendimeve gjyqesore per largim nga puna - Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ekzekutim vendimi gjyqesor per Fotjona Semen ,sipas akt-marveshjes
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-12-06 2017-12-07 76321110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqesor per Matilda Haska
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-11-03 2017-11-06 70121110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqesor Matilda Haska
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-10-10 2017-10-11 65721110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqesor Matilda Haska
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-09-06 2017-09-07 58521110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ekzekutim vendimi gjyqesor Matilda Haska
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-08-03 2017-08-04 52621110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001, ndalese page Korrik 2017 per Matilda Haska sipas listėpagesės, Urdh Ezek.Vend Gjyq. nr 1404 dt 13.06.2016
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-06-06 2017-06-07 37121110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001,ndalese page Maj per Matilda Haska,Urdh Ekzek.Vend.Sekuestro.nr 1404 dt 13.06.2016
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-05-05 2017-05-08 30921110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001, Prill ekzekutim vendimi gjyqesor Matilda Haska
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-04-05 2017-04-06 22121110012017 Shtese page per funksionin PAGESE PER MATILDA HASKA BASHKIA FIER VEND 1404 DT 13/03/2016 MARS 2017
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-03-08 2017-03-09 15521110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001, ndalese page per Matilda Haska, vend nr 1404 dt 13.06.2016
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2017-02-07 2017-02-08 7321110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 sekuestro page Matilda Haska
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 16,000 2017-01-09 2017-01-10 1121110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqesor Matilda Haska
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 14,000 2016-12-09 2016-12-09 68821110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ndalese nga paga Halil Veip Bega Nentor 2016
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2016-12-09 2016-12-09 68321110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ndalese nga paga Matilda Haska Nentor 2016
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2016-11-07 2016-11-07 62321110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 sekuestro page Matilda Haska Tetor
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2016-10-06 2016-10-06 55221110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 sekuestro page Matilda Haska
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2016-09-06 2016-09-07 50021110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ekzekutim vendimi Matilda Haska
Bashkia Fier (0909) ALBANA ZOGANI Fier 30,000 2016-08-05 2016-08-08 44621110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ndalese per Matilda Haska Korrik 2016
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave