Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ALB-STAR 217,057,400.00 12 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) ALB - STAR Fier 12,000,000 2020-02-12 2020-02-17 10921110012020 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 rik.rr.lidhsee Plyk-Kraps detyr.prapamb. UP.813 dt.19.4.2016 RP.19.4.2019NJF.19.4.2019 kontr.19.4.2019 fat.137 seri 03368762 sit.perf. akt-kolaud md
Bashkia Fier (0909) ALB - STAR Fier 1,363,584 2019-10-11 2019-10-14 67521110012019 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 garaci obj.Urdh.10.05.2019 Akt-kolaud.dorez.19.6.2017 UP.46 dt.2.9.2016 Kontr.35/2016 dt.21.10.2016 cert.garanc.2.10.2019
Bashkia Fier (0909) ALB - STAR Fier 1,377,428 2019-10-11 2019-10-14 67421110012019 Garanci te vitit te meparshem per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 garaci obj.Urdh.10.05.2019 Akt-kolaud.dorez.19.6.2017 UP.46 dt.2.9.2016 Kontr.35/2016 dt.21.10.2016 cert.garanc.2.10.2019
Bashkia Fier (0909) ALB - STAR Fier 6,296,888 2018-10-03 2018-10-05 63821110012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001,garanci 5%,kėrkesė 5882 prot dt 20.06.2018, Urdh.Titullari 4652/1 dt 02.07.2018,kontr 730/8 prot dt 19.01.2015,sit.pėrfund.,akt kolaudim dt 24.06.2016, akt marrje dorėz dt 13.07.2016, ēertif.garancie pun. dt 31.7.2018
Bashkia Fier (0909) ALB - STAR Fier 12,899,402 2018-10-03 2018-10-04 63721110012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001,garanci 5%,kėrkesė 5882 prot dt 20.06.2018, Urdh.Titullari 4652/1 dt 02.07.2018,kontr 730/8 prot dt 19.01.2015,sit.pėrfund.,akt kolaudim dt 24.06.2016, akt marrje dorėz dt 13.07.2016, ēertif.garancie pun. dt 31.7.2018
Bashkia Fier (0909) ALB - STAR Fier 11,400,000 2018-03-27 2018-03-28 20121110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 te prapambetura,up 813/1 19.4.2016,njmp 19.4.2016,rpvp 19.4.2016,kontr 4395/1 5.7.2016,sit perfundim,akt-kolaud.ēertif md ,fd 137 ,seri 03368762,15.07.2016
Bashkia Fier (0909) ALB - STAR Fier 26,171,130 2017-08-28 2017-08-29 56421110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 46 2.9.2017,pv 13.10.2016,njf 13.10.2016,kontr 35/231/2016 21.10.2016,akt dorz 21.2.2017,memo dshp 19.6.2017,fd 164 30.6.2017 seri 30342239
Bashkia Fier (0909) ALB - STAR Fier 592,169 2017-08-28 2017-08-29 56521110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 46 2.9.2017,pv 13.10.2016,njf 13.10.2016,kontr 35/231/2016 21.10.2016,akt dorz 21.2.2017,memo dshp 19.4.2017,fd 69 31.3.2017 seri 30342231
Bashkia Fier (0909) ALB - STAR Fier 14,777,683 2017-05-04 2017-05-05 28721110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 46 2.9.2017,pv 13.10.2016,njf 13.10.2016,kontr 35/231/2016 21.10.2016,akt dorz 21.2.2017,memo dshp 19.4.2017,fd 69 31.3.2017 seri 30342231
Bashkia Fier (0909) ALB - STAR Fier 10,538,229 2017-03-27 2017-03-28 19521110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 46 2.9.2016,pv 13.10.2016,njf 13.10.2016,kontrate 35/231/2016 21.10.2016,memo dshp 8.3.2017,fd 31 28.2.2017,seri 30342142
Bashkia Fier (0909) ALB - STAR Fier 11,323,404 2016-10-18 2016-10-18 57921110012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 12 2.12.2014,njf 730/7 13.1.2015,kont 730/8 19.1.2015,fd 74 5.5.2016 03368897
Bashkia Fier (0909) ALB - STAR Fier 108,317,483 2015-08-26 2015-08-26 43021110012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave