Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AL-ASFALT 331,253,995.00 15 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) AL-ASFALT Fier 1,065,496 2020-01-21 2020-01-27 3621110012020 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 garanci obj. Urdh.168 dt.10.5.2019 akt- kolaud.20.9.2017 certif garancie 25.11.2019 UP.51 dt.09.9.2016 kontr.dt.12.12.2016 sit.perf.20.9.2017
Bashkia Fier (0909) AL-ASFALT Fier 5,251,569 2019-01-15 2019-01-16 1321110012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 garanci obj.Urdh.4652/1 dt.2.7.2018 akt-kolaudim 7.11.2016 UP.20dt.16.12.2015njf.23.2.2016 kontr.231/3 dt.26.2.2016aktmarrje dorez.7.11.2016 certif garanc.11.12.2018
Bashkia Fier (0909) AL-ASFALT Fier 9,298,431 2019-01-15 2019-01-16 1421110012019 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001 garanci obj.Urdh.4652/1 dt.2.7.2018 akt-kolaudim 7.11.2016 UP.20dt.16.12.2015njf.23.2.2016 kontr.231/3 dt.26.2.2016aktmarrje dorez.7.11.2016 certif garanc.11.12.2018
Bashkia Fier (0909) AL-ASFALT Fier 23,865,592 2018-11-09 2018-11-12 76621110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 rehabilit.fasad.rik.rrug up 32 6.4.2017,njk nr 2858/2 6.4.2017,pv 4 19.5.2017,njf 2858/6 30.5.2017,kont nr 2858/7 7.6.2017,sit pjesor nr 2 ,memodshp 6.4.2018,fat.218seri 51767126 dt.15.04.2018
Bashkia Fier (0909) AL-ASFALT Fier 2,299,398 2018-06-25 2018-06-26 44521110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 51 9.9.2016,pv 17.11.2016,njf 1.12.2016,kontrate 12.12.2016,sit perfundim,memo dshp 16.11.2017,akt-kolad ,certif md 20.9.2017,fd 200 16.11.2017,seri 51767106
Bashkia Fier (0909) AL-ASFALT Fier 25,716,785 2018-05-17 2018-05-18 36121110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 32 6.4.2017,njk nr 2858/2 6.4.2017,pv 4 19.5.2017,njf 2858/6 30.5.2017,kont nr 2858/7 7.6.2017,sit pjesor nr 2 ,memodshp 6.4.2018,fd 251 2.4.2017,seri 51767251
Bashkia Fier (0909) AL-ASFALT Fier 38,297,521 2018-04-13 2018-04-16 27221110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 32 6.4.2017,njk nr 2858/2 6.4.2017,pv 4 19.5.2017,njf 2858/6 30.5.2017,kont nr 2858/7 7.6.2017,sit pjesor nr 2 ,memodshp 26.12.2017,fd 206 26.12.2017,seri 51767113
Bashkia Fier (0909) AL-ASFALT Fier 30,843,977 2017-09-28 2017-09-29 62321110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 32 6.4.2017,njk nr 2858/2 6.4.2017,pv 4 19.5.2017,njf 2858/6 30.5.2017,kont nr 2858/7 7.6.2017,sit pjesor nr 1 ,memodshp 20.9.2017,fd 185 8.9.2017,seri 43994140
Bashkia Fier (0909) AL-ASFALT Fier 6,960,971 2017-05-02 2017-05-03 27821110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 51 9.9.2016,pv 17.11.2016,njf 1.12.2016,kont 12.12.2016,memo dshp 26.1.2017,sit 1 ,fd 137 26.1.2017 seri 25762290
Bashkia Fier (0909) AL-ASFALT Fier 10,984,060 2017-01-18 2017-01-19 2321110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 51 9.9.2016,pv 17.11.2016,njf 1.12.2016,kontrate 12.12.2016,sit 1,memo dshp 5.1.2017,fd 134 6.1.2017 25762287
Bashkia Fier (0909) AL-ASFALT Fier 18,505,854 2016-10-11 2016-10-11 57021110012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 20 dt 16.12.2016,rp 23.02.2016,njf 23.02.2016,kont 3/231/2016 26.02.2016,sit nr 5,memo dt 6.10.2016,fd 111 4.10.2016 25762264
Bashkia Fier (0909) AL-ASFALT Fier 26,116,187 2016-08-17 2016-08-22 46921110012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) AL-ASFALT Fier 12,066,312 2016-07-14 2016-07-14 40621110012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) AL-ASFALT Fier 57,596,026 2016-06-15 2016-06-15 33521110012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) AL-ASFALT Fier 62,385,816 2016-05-06 2016-05-06 22221110012016 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave