Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,592 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AGA-1 39,127,980.00 64 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 702,979 2019-08-13 2019-08-15 52121110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/7 dt.28.2.2019 fat.804 seri 68274903 dt.30.06.2019 fh.22 dt.30.06.2019
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 141,338 2019-07-16 2019-07-17 45721110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/8 dt.28.2.2019 fat.806 seri 68274905 dt.30.06.2019 fh.4 dt.30.06.2019
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 776,279 2019-07-10 2019-07-15 44321110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/7 dt.28.2.2019 fat.774 seri 68274873 dt.31.05.2019 fh.12 dt.31.05.2019
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 780,008 2019-07-10 2019-07-15 44221110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/7 dt.28.2.2019 fat.737 seri 68274786 dt.31.05.2019 fh.9 dt.31.05.2019
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 149,719 2019-07-04 2019-07-05 40921110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/8 dt.28.2.2019 fat.768 seri 68274786735 dt.31.05.2019 fh.3 dt.31.05.2019
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 155,556 2019-07-04 2019-07-05 40821110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/8 dt.28.2.2019 fat.686 seri 68274735 dt.31.05.2019 fh.3 dt.31.05.2019
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 140,768 2019-05-23 2019-05-24 32321110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/8 dt.28.2.2019 fat.739 seri 68274788 dt.30.04.2019 fh.2 dt.30.04.2019
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 1,019,837 2019-05-23 2019-05-24 32421110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.2 dt.21.1.2019 RP.25.2.2019NJF.26.2.2019 Kontr.661/7 dt.28.2.2019 fat.694 seri 68274743 dt.31.03.2019 fh.7 dt.31.03.2019
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 558,956 2019-04-09 2019-04-11 22121110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.4 dt.2.2.2018 RP.20.3.2019 NJ.F.28.03.2018 Kont.4.4.2018 Urdh.9430/1 dt.10.10.2018 fat.610 seri 68274659 dt.31.12.2018 fh.60 dt.31.12.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 3,543,200 2019-04-09 2019-04-11 22021110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.4 dt.2.2.2018 RP.20.3.2019 NJ.F.28.03.2018 Kont.4.4.2018 Urdh.9430/1 dt.10.10.2018 fat.550 seri 68274549 dt.14.11.2018 fh.47 dt.14.11.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 3,247,600 2019-04-09 2019-04-10 21921110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.4 dt.2.2.2018 RP.20.3.2019 NJ.F.28.03.2018 Kont.4.4.2018 Urdh.9430/1 dt.10.10.2018 fat.593 seri 68274642 dt.27.12.2018 fh.58 dt.27.12.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 590,185 2019-02-25 2019-02-26 11021110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.4dt.22.2018 RP.27.03.2018njf.28.3.2018 kontr.1196/7 dt.04.4.2018 fat.569 seri 68274618 dt.30.11.2018 fh.50dt 30.11.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 646,320 2019-02-25 2019-02-26 10921110012019 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 karburant UP.4dt.22.2018 RP.27.03.2018njf.28.3.2018 kontr.1196/7 dt.04.4.2018 fat.539 seri 68274538 dt.31.10.2018 fh.46dt 31.10.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 3,960,000 2018-12-27 2019-01-07 87521110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001,karburant up 4 dt 02.02.2018,njof kontr. 1196/2 dt 05.02.2018,rap permb 1196/4 dt 27.03.2018,njof fit 1196/2 dt 28.03.2018,kontrat 1196/7 dt 04.04.2018,fat 520seri 68275419 dt 11.10.2018,fh 44 dt 11.10.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 575,955 2018-12-27 2019-01-07 87121110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001,karburant up 4 dt 02.02.2018,njof kontr. 1196/2 dt 05.02.2018,rap permb 1196/4 dt 27.03.2018,njof fit 1196/2 dt 28.03.2018,kontrat 1196/7 dt 04.04.2018,fat.403seri 54294502 dt 30.09.2018,fh 42 dt 30.09.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 567,304 2018-12-27 2018-12-28 87021110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001,karburant up 4 dt 02.02.2018,njof kontr. 1196/2 dt 05.02.2018,rap permb 1196/4 dt 27.03.2018,njof fit 1196/2 dt 28.03.2018,kontrat 1196/7 dt 04.04.2018,fat 46seri 54294506 dt 30.09.2018,fh 41 dt 30.09.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 488,000 2018-10-18 2018-10-19 71521110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001, Karburant, det. i prapambetur.K.Topojė, Urdh Kryet 17.10.2018, up 7 dt 4.4.2015, ft pėr ofertė 303/2 dt 9.6.2018,pv dt 10.06.2015, fat 119 seri 20492870, fh nr 15 dt 16.6.2015
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 191,600 2018-10-18 2018-10-19 71421110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001, Karburant, det. i prapambetur.K.Topojė, Urdh Kryet 17.10.2018 kontr shtesė 650 dt 30.12.2014,fat 877 seri 14236835,fat 26 seri 20492777, fh 2 dhe fh 6,
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 509,215 2018-09-20 2018-09-21 62421110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001,karburant up 4 dt 02.02.2018,njof kontr. 1196/2 dt 05.02.2018,rap permb 1196/4 dt 27.03.2018,njof fit 1196/2 dt 28.03.2018,kontrat 1196/7 dt 04.04.2018,fat 12 seri 54294562 dt 31.08.2018,fh 35 dt 31.08.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 548,629 2018-09-07 2018-09-10 59121110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001,karburant up 4 dt 02.02.2018,njof kontr. 1196/2 dt 05.02.2018,rap permb 1196/4 dt 27.03.2018,njof fit 1196/2 dt 28.03.2018,kontrat 1196/7 dt 04.04.2018,fat 469 seri 54294518 dt 31.07.2018,fh 34 dt 31.07.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 597,175 2018-08-10 2018-08-13 55221110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001,karburant up 4 dt 02.02.2018,njof kontr. 1196/2 dt 05.02.2018,rap permb 1196/4 dt 27.03.2018,njof fit 1196/2 dt 28.03.2018,kontrat 1196/7 dt 04.04.2018,fat 430 dt 30.06.2018 seri 54294629,fh 28 dt 30.06.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 121,847 2018-07-17 2018-07-18 51121110012018 Karburant dhe vaj KARBURANT PER BASHKIN FIER KNTR SHTES 38/5 F DT 11/01/2018 FAT 398 DT 31/05/2018 SERI 54294697
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 505,852 2018-07-17 2018-07-18 51021110012018 Karburant dhe vaj KARBURANT PER BASHKIN FIER KNTR 1196/7 DT 04/04/2018 FAT 398 DT 31/05/2018 SERI 54294697
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 1,983,572 2018-07-13 2018-07-16 49321110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 up 4 2.2.2018,njk 1196/2 15.02.2018,rp 1196/4 27.3.2018,njf 1196/2 28.3.2018,kont 1196/8 4.4.2018,fd 440 seri 54294639,fh 6 30.6.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 171,930 2018-06-05 2018-06-06 39221110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 up 4 2.2.2018,njk 1196/2 15.2.2018,rp 1196/4 27.3.2018,njf 1196/2 28.3.2018,fd 371 30.4.2018,seri 54294670,fh 4 30.4.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 40,792 2018-05-24 2018-05-25 38221110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 up 12 15.2.2017, kontrate 1257/65 6.7.2017,fd 220 29.12.2017,seri 54294819,fh 34 29.12.2017
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 583,742 2018-05-22 2018-05-23 37321110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 up 4 2.2.2018,njk 1196/2 5.2.2018,rp 1196/4 27.3.2018,njf 1196/2 28.3.2018,kontrat 1196/7 4.4.2018,fd 369 30.4.2018,seri 54294668,fh 147 30.4.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 412,049 2018-05-17 2018-05-18 36321110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 up 1 3.1.2018,pvzhp,kontrate shtese 38/5 11.1.2018,fd 336 31.3.2018,seri 54294735,fh 11 31.3.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 514,767 2018-04-11 2018-04-12 25721110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 up 1 3.1.2018,pvzhp,kontrate shtese 38/5 11.1.2018,fd 300 28.2.2018,seri 54292499,fh 9 28.2.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 1,023,249 2018-02-13 2018-02-14 10321110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 up 12 15.2.2017,njk 1257/2 15.2.2017,pv 23.3.2017,kontrat 12576 dt 6.4.2017,njf prot 1257/5 ,1 dt 31.3.2017,fd 230 29.12.2017,seri 54294829,fh 70 29.12.2017
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 217,216 2018-02-06 2018-02-07 6021110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 up 12 15.2.2017,pv 23.3.2017,kontrat 1257/6 6.4.2017,shtese kontrate 19.1.2018,fd 240 19.1.2018,seri 54294839,fh 1 19.1.2018
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 519,071 2018-01-24 2018-01-26 4621110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001,karburant,up 12 dt 15.02.2017,njof kontr.1257/2 prot dt 15.02.2017,pv dt 23.03.2017,kontr 1257/3 prot dt 06.04.2017,njof fit 1257/5 prot dt 31.03.2017,fat 190 seri 54294889 dt 30.11.2017,fh 55 dt 30.11.2017
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 524,910 2018-01-24 2018-01-25 3921110012018 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001,karburant,up 12 dt 15.02.2017,njof kontr.1257/2 prot dt 15.02.2017,pv dt 23.03.2017,kontr 1257/3 prot dt 06.04.2017,njof fit 1257/5 prot dt 31.03.2017,fat 154 seri 54294883 dt 31.10.2017,fh 51 dt 31.10.2017
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 492,794 2017-11-16 2017-11-17 73421110012017 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 up 12 15.2.2017,njk 1257/2 15.2.2017,pv 23.3.2017,kontrat 12576 dt 6.4.2017,njf prot 1257/5 ,1 dt 31.3.2017,fd 103 30.9.2017,seri 54294952,fh 43 30.9.2017
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 463,699 2017-10-30 2017-10-31 68521110012017 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 up 12 15.2.2017,njk 1257/2 15.2.2017,pv 23.3.2017,kontrat 12576 dt 6.4.2017,njf prot 1257/5 ,1 dt 31.3.2017,fd 71 31.8.2017,seri 27127070,fh 38 31.8.2017
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 469,242 2017-09-25 2017-09-26 61621110012017 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 up 12 15.2.2017,njk 1257/2 15.2.2017,pv 23.3.2017,kontrat 12576 dt 6.4.2017,njf prot 1257/5 ,1 dt 31.3.2017,fd 430 31.7.2017,seri 41116981,fh 34 31.7.2017
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 36,446 2017-09-06 2017-09-07 57221110012017 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001,karburant,up 12 dt 15.02.2017,njof.kont.1257/2 dt 15.02.2017,pv 4 dt 23.03.2017,kontr.1257/6,1 dt 06.04.2017,fat nr 434 seri 41116985 dt 15.08.2017,fh nr 6 dt 15.08.2017
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 303,372 2017-08-23 2017-08-24 55421110012017 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 up 12 15.2.2017,njk 1257/2 15.2.2017,pv 23.3.2017,kontrat 12576 dt 6.4.2017,njf prot 1257/5 ,1 dt 31.3.2017,fd 390 30.6.2017,seri 41118891,fh 30 31.6.2017
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 327,340 2017-07-25 2017-07-26 49921110012017 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 up 12 15.2.2017,njk 1257/2 15.2.2017,pv 23.3.2017,kontrat 12576 dt 6.4.2017,njf prot 1257/5 ,1 dt 31.3.2017,fd 342 31.5.2017,seri 41118843,fh 22 31.5.2017
Bashkia Fier (0909) A G A -1 Fier 338,838 2017-07-03 2017-07-04 43221110012017 Karburant dhe vaj Bashkia Fier 2111001 up 12 15.2.2017,njk 1257/2 15.2.2017,pv 23.3.2017,kontrat 12576 dt 6.4.2017,njf prot 1257/5 ,1 dt 31.3.2017,fd 313 30.4.2017,seri 41118814,fh 18 30.4.2017
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave