Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ADRIANAGJINI 455,394.00 6 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 120,000 2019-08-14 2019-08-15 53121110012019 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 banderola Urdh.18.6.2019 fat.186 seri 76107937 dt.12.07.2019 sit.12.7.2019
Bashkia Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 25,000 2018-09-13 2018-09-14 60821110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001, banera dhe printime,Kėrkesė dt 29.03.2018,Urdh dt 17.05.2018,situacion,fat 191 dt 30.03.2018
Bashkia Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 96,000 2018-05-08 2018-05-09 32521110012018 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 up 13 29.3.2018,ur brn 29.3.2018,pvmd 29.3.2018,fd 25 24.3.2018,seri 12615475,fh 10 29.3.2018
Bashkia Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 99,994 2017-10-06 2017-10-09 63021110012017 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 kerkese 7030 5.9.2017,up 32 18.9.2017,pv18.9.2017,ur br 18.9.2017,pvmd 18.9.2017,fd 127 18.9.2017,seri 11641026
Bashkia Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 20,000 2015-07-03 2015-07-03 19221110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ADRIANA GJINI Fier 94,400 2015-04-22 2015-04-22 9221110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave