Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
ABISSNET 593,655.00 18 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 42,095 2018-01-24 2018-01-25 3521110012018 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 up 20 3.3.2017,njk 3.3.2017,pv 28.3.2017,njf 5.4.2017,kontrat 1799/6 21.4.2017,fd 558 30.12.2017,seri 112460559
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 42,095 2017-12-13 2017-12-14 785221110012017 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001,internet,up 20 dt 03.03.2017,njof kontr 03.03.2017,pv dt 28.03.2017,njof fit dt 05.04.2017,kontr sherb 1799/6 dt 21.04.2017,fat nr 488 seri 112460489 dt 30.11.2017
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 42,095 2017-11-13 2017-11-14 72721110012017 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 up 20 dt 03.03.2017,njof kontr 03.03.2017,pv dt 28.03.2017,njof fit dt 05.04.2017,kontr sherb 1799/6 dt 21.04.2017,fat nr 416 seri 112460417 dt 31.10.2017
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 42,095 2017-10-12 2017-10-13 661221110012017 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 up 20 dt 03.03.2017,njof kontr 03.03.2017,pv dt 28.03.2017,njof fit dt 05.04.2017,kontr sherb 1799/6 dt 21.04.2017,fat nr 344 seri 112460345 dt 30.9.2017
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 42,095 2017-09-20 2017-09-21 601221110012017 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001,internet,up 20 dt 03.03.2017,njof kontr 03.03.2017,pv dt 28.03.2017,njof fit dt 05.04.2017,kontr sherb 1799/6 dt 21.04.2017,fat nr 271seri 112460271 dt 31.08.2017
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 42,095 2017-08-09 2017-08-10 53921110012017 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001,internet,up 20 dt 03.03.2017,njof kontr 03.03.2017,pv dt 28.03.2017,njof fit dt 05.04.2017,kontr sherb 1799/6 dt 21.04.2017,fat nr 204 seri 112460204 dt 31.07.2017
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 42,095 2017-08-01 2017-08-02 50721110012017 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 up 20 3.3.2017,njk 3.3.2017,pv 28.3.2017,njf 5.4.2017,kontrat 21.4.2017,fd 136 30.6.2017,seri 112460136
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 42,095 2017-06-19 2017-06-20 41021110012017 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 up 20 3.3.2017,njk 3.3.2017,pv 28.3.2017,njf 5.4.2017,kontrat 21.4.2017,fd 69 31.5.2017,seri 112460069
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 42,095 2017-06-12 2017-06-13 39221110012017 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 up 20 3.3.2017,njk 3.3.2017,pv 5.4.2017,kont 1799/6 21.4.2017,fd 25 30.4.2017 seri 112398182
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 25,350 2016-02-10 2016-02-10 7021110012016 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 25,350 2015-12-18 2015-12-18 93621110012015 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 telefon tetor 2015
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 25,350 2015-12-15 2015-12-15 92021110012015 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 25,350 2015-10-09 2015-10-09 62421110012015 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 25,350 2015-10-01 2015-10-02 60521110012015 Elektricitet Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 25,350 2015-08-19 2015-08-19 27121110012015 Sherbime telefonike KORRIK 2015 BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 25,350 2015-07-14 2015-07-15 20521110012015 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 25,000 2015-06-29 2015-06-29 17721110012015 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) ABISSNET Fier 12,350 2015-06-29 2015-06-29 18321110012015 Sherbime telefonike Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave