Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
AABAILIFF 330,000.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) AA BAILIFF Fier 30,000 2017-04-05 2017-04-06 22021110012017 Shtese page per funksionin PAGESE PER ARDIAN KANANI BASHKIA FIER VEND 167 DT 23/02/2012 MARS 2017
Bashkia Fier (0909) AA BAILIFF Fier 30,000 2017-03-08 2017-03-09 15321110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001,ndalese page per Ardian Kanani, Urdh.Ekzek.167 dt 23.01.2012
Bashkia Fier (0909) AA BAILIFF Fier 30,000 2017-02-07 2017-02-08 7421110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 sekuestro page Ardian Kanani
Bashkia Fier (0909) AA BAILIFF Fier 30,000 2017-01-09 2017-01-10 1221110012017 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 vendim gjyqesor Ardian Kanani
Bashkia Fier (0909) AA BAILIFF Fier 30,000 2016-11-07 2016-11-07 62121110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 sekuestro page Ardian Kanani Tetor
Bashkia Fier (0909) AA BAILIFF Fier 30,000 2016-10-06 2016-10-06 55021110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 sekuestro page Ardian Kanani
Bashkia Fier (0909) AA BAILIFF Fier 30,000 2016-08-05 2016-08-08 44421110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ndalese per Ardian Kanani Korrik 2016
Bashkia Fier (0909) AA BAILIFF Fier 30,000 2016-07-07 2016-07-07 38821110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 ekzekutim vendim gjyqesor Ardian Kanani
Bashkia Fier (0909) AA BAILIFF Fier 90,000 2016-06-10 2016-06-13 33121110012016 Shtese page per funksionin Bashkia Fier 2111001 Ekzekutim vendimi gjyqesor Ardian Kanani Prill,Maj
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave