Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
A.MIHALI 520,725.00 9 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 18,000 2015-12-30 2015-12-30 97521110012015 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave RIPARIM PRINTERI BASHKIA FIER
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 20,300 2015-12-30 2015-12-30 97621110012015 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 2,700 2015-12-30 2015-12-30 976121110012015 Shpenzime per mirembajtjen e paisjeve te zyrave Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 79,200 2015-12-23 2015-12-24 95521110012015 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 86,500 2015-12-18 2015-12-18 93821110012015 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 51,960 2015-08-11 2015-08-12 21421110012015 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 50,200 2015-06-29 2015-06-29 17821110012015 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 131,865 2015-05-27 2015-05-27 14021110012015 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) A. MIHALI Fier 80,000 2015-03-16 2015-03-18 6321110012015 Shpenzime per prodhim dokumentacioni specifik Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave