Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
4S 5,020,838.00 22 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 357,748 2020-05-19 2020-05-20 31521110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE MISH,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/19 DT 17.02.20,FAT 215 DT 28.02.20,SERI 85202215,FH 12 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 302,592 2020-05-19 2020-05-20 32021110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE USHQIME BULMETI ,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/11 DT 17.02.20,FAT 218 DT 28.02.20,SERI 85202218,FH 15 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 198,834 2020-05-19 2020-05-20 32121110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE USHQIME BULMETI ,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/16 DT 17.02.20,FAT 228 DT 31.03.20,SERI 85202228,FH 21 DT 31.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 166,458 2020-05-19 2020-05-20 31421110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE PERIME,UP,49DT 27.12.19,KONT 11241/18 DT 17.02.19,FAT 229 DT 31.03.20 SERI 85202229 FH 19 DT 31.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 828,000 2020-05-19 2020-05-20 31821110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE USHQIME KOLONIALE,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/15 DT 17.02.20,FAT 154 DT 09.03.20,SERI 85202154,FH 26 DT 09.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 156,000 2020-05-19 2020-05-20 31021110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE BUKE,UP 49 DT 27.12.19,KONT 11241/17 DT 17.02.20,FAT 153 DT 09.03.20 SEI 85202153 ,FH 25 DT 31.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 46,722 2020-05-19 2020-05-20 31221110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE BUKE,UP 49 DT 27.12.19,KONT 11241/17 DT 17.02.20,FAT 226 DT 31.03.20 SEI 85202226,FH 22 DT 31.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 10,800 2020-05-19 2020-05-20 31721110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE MISH,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/15 DT 17.02.20,FAT 220 DT 28.02.20,SERI 85202220,FH 17 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 74,334 2020-05-19 2020-05-20 31121110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE BUKE,UP 49 DT 27.12.19,KONT 11241/17 DT 17.02.20,FAT 213 DT 28.02.20 SEI 85202213,FH 10 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 196,476 2020-05-19 2020-05-20 31321110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE PERIME,UP,49DT 27.12.19,KONT 11241/18 DT 17.02.19,FAT 219 DT 28.02.20 SERI 85202219 FH 16 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 255,240 2020-05-19 2020-05-20 31921110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE USHQIME KOLONIALE,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/15 DT 17.02.20,FAT 230 DT 31.03.20,SERI 85202230,FH 20 DT 31.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 235,394 2020-05-19 2020-05-20 31621110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 BLERJE MISH,UP.49 DT 27.12.19,KONT 11241/19 DT 17.02.20,FAT 227 DT 31.03.20,SERI 85202227,FH 23 DT 31.03.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 333,180 2020-05-18 2020-05-19 30021110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME MISH ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 9 DT 06.01.20 ,FAT 214 DT 28.02.20,SERI 85202214,FH 11DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 506,143 2020-05-18 2020-05-19 30121110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME BULMET ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 6 DT 06.01.20 ,FAT 647 DT 31.01.20,SERI 773229647,FH 6 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 1,170 2020-05-18 2020-05-19 30421110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME BUKE ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 7,DT 06.01.20 ,FAT 649 DT 31.01.20,SERI 77329649,FH 8 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 80,964 2020-05-18 2020-05-19 30521110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME BUKE ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 6,DT 06.01.20 ,FAT 212 DT 28.02.20,SERI 85202212,FH 9/1 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 172,770 2020-05-18 2020-05-19 30321110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME BUKE ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 7,DT 06.01.20 ,FAT 644 DT 31.01.20,SERI 77329644,FH 3 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 138,150 2020-05-18 2020-05-19 29721110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME KOLONIALE ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 5 DT 06.01.20 ,FAT 217 DT 28.02.20,SERI 85202217,FH 14 DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 84,870 2020-05-18 2020-05-19 29921110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME MISH ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 9 DT 06.01.20 ,FAT 646 DT 31.01.20,SERI 77329646,FH 5 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 267,988 2020-05-18 2020-05-19 30221110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME BULMET ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 6 DT 06.01.20 ,FAT 216 DT 28.02.20,SERI 85202216,FH 13DT 28.02.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 33,960 2020-05-18 2020-05-19 29621110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIME KOLONIALE ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 5 DT 06.01.20,PCV 31.01.20 ,FAT 648 DT 31.01.20,SERI 77329648,FH 7 DT 31.01.20
Bashkia Fier (0909) 4 S Fier 573,045 2020-05-18 2020-05-19 29821110012020 Furnizime dhe sherbime me ushqim per mencat BASHKIA FIER 2111001 USHQIMEMISH ,UP 58 DT 12.12.2018,KONTR 9 DT 06.01.20 ,FAT 645 DT 31.01.20,SERI 77329645,FH 4 DT 31.01.20
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave