Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"SIGAL"(UNIQAGROUPAUSTRIA) 1,182,500.00 18 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 97,500 2019-10-24 2019-10-25 72121110012019 Shpenzime per sigurimin e ndertesave dhe te tjera kosto sigurimi te ngjashme Bashkia Fier 2111001siguracion UP.19 dt.30.9.2019 FO.30.9.2019 Fat.239 seri 77346230 dt.02.10.2019
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 295,600 2019-04-09 2019-04-10 21721110012019 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 siguracion mjetesh UP.5 dt.13.3.2019FO.20.03.2019VP fat.116-128 seri 190107804-190107816 dt.20.03.2019
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 68,500 2019-02-13 2019-02-15 7921110012019 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 sigurascion mjeti UP.34 dt.26.11.2018 FO.26.11.2018 VP.03.12.2018 Fat.494-496 seri180392840-180392842 dt.03.12.2018
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 97,300 2018-10-08 2018-10-09 65021110012018 Shpenzime per sigurimin e ndertesave dhe te tjera kosto sigurimi te ngjashme Bashkia Fier 2111001,up 30 dt 26.09.2018,ft pėr ofertė dt 26.09.2018,klasif.pėrf.28.09.2018,fat 246 seri 65430421 dt 28.09.2018, pol.sigurimi
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 19,680 2018-09-07 2018-09-10 59021110012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001,siguracion, up 18 dt 2.07.2018,fat 254 seri 180247862 dt 06.07.2018,
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 3,000 2018-06-20 2018-06-21 43721110012018 Shpenzime per sigurimin e ndertesave dhe te tjera kosto sigurimi te ngjashme Bashkia Fier 2111001 urdher kryetari 5510 7.6.2018,polic sigurie 0053110 1.6.2018,fd 126 ,seri 46421551
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 136,700 2018-04-04 2018-04-05 22921110012018 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 up 10 13.3.2018,fd 87,88 19.3.2018
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 68,700 2017-11-21 2017-11-22 73721110012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 up 37 14.11.2017,fo ,fd 230,231,232 17.11.2017,seri 2687889,90,91
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 19,300 2017-06-12 2017-06-13 38921110012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 kerkese 4580 30.5.2017,up 18 30.5.2017,fo ,pr elektr ,fd 2188914 2.6.2017
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 48,400 2017-04-20 2017-04-21 25521110012017 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 siguracion mjeti up 12dt.30.3. 2017,fo. 10.4.2017njf 10.4.2017 fat. 84-86dt.11.4.2017,seri 2475585-2475586
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 68,580 2016-12-29 2016-12-29 74321110012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier up 52 7.12.2016,fo 7.12.2016,fd 6034568 ,6034567,69 9.12.2016
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 18,240 2016-11-02 2016-11-02 60121110012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 up 35 13.10.2016,fo 13.10.2016,njf ,fd 323 17.10.2016 2204320
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 16,400 2016-07-22 2016-07-22 41921110012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 15,800 2016-05-23 2016-05-23 27721110012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 15,700 2016-05-23 2016-05-23 27621110012016 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 121,700 2015-11-17 2015-11-17 84521110012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 15,200 2015-10-09 2015-10-09 62621110012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) "SIGAL"(UNIQA GROUP AUSTRIA) Fier 56,200 2015-04-21 2015-04-21 9021110012015 Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave