Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"SHENDELLI" 42,811,450.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 8,759,566 2019-07-12 2019-07-15 45321110012019 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 permiresim kusht. banin komunit . UP.40 dt.03.08.2018RP.27.9.2018 NJF.05.10.2018 kontr.7349/6 dt.18.10.2018 fat.10seri 70246359 dt.15.03.2019 sit.perf. relacin 15.03.2019 akt-kolaud,md 15.3.2019
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 2,656,399 2018-12-27 2018-12-28 87721110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 permiresim kushte banimi UP.40dt.03.8.2018 Njoft.kontr.03.08.2018 PV.27.9.2018 VP.5.10.2018 Kontr.7349/6 dt.18.10.20418Fat.76 seri 44392245 dt.27.12.2018 sit nr.2
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 6,421,287 2018-12-24 2018-12-26 84321110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 permiresim kushte banimi UP.40dt.03.8.2018 Njoft.kontr.03.08.2018 PV.27.9.2018 VP.5.10.2018 Kontr.7349/6 dt.18.10.20418Fat.74 seri 44392242 dt.17.12.2018 sit nr.1
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 663,244 2018-09-24 2018-09-25 62921110012018 Garanci te viteve te meparshme per sipermarje punimesh,Te Dala Bashkia Fier 2111001,garanci 5%,kėrkesė 6068 dt 25.6.2018.Urdh Titullari 4652/1 dt 02.07.2018,kontr 1646/7 dt 09.10.2014, sit pėrfundimtar, akt kolaudim dt 05.03.2015, akt marrje dorėzim dt 10.03.2015, ēertif garancie punimesh dt 20.07.2018
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 2,032,128 2018-08-03 2018-08-06 52121110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001,up 63 dt 24.10.2017,njof kontr 24.10.17,njof fit 8703/4 dt 14.12.17,kontr 8703/10 dt 15.12.17,amend.kontr 8703/14 dt 12.01.2018,sit perf. akt kol dt 8.6.18,akt marrje ne dor 8.6.18,fat 36 seri 44392201 dt 8.6.18
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 5,283,984 2018-04-18 2018-04-19 27721110012018 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 63 24.10.2017,njk 24.10.2017,pvpermb 8703/3 14.12.2017,njf 8703/4 14.12.2017,kontrat 8703/10 15.12.2017,amend kontrate 8703/14 12.1.2018, sit nr 1,memo dshp 20.3.2018,fd 19 20.3.2018,seri 44392334
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 3,171,672 2018-01-30 2018-01-31 PT80921110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 41 5.5.2017,njk 3777/2 5.5.2017,pv 4 229.6.2017,njf 3777/8 10.7.2017,kontrat 3777/9 17.7.2017,memo dshp 15.12.2017,fd 106 15.12.2017,seri 44392394,akt kolaud,ēertif md 13.12.2017
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 1,160,351 2017-11-09 2017-11-10 71621110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 41 5.5.2017,njk 3777/2 5.5.2017,pv 4 229.6.2017,njf 3777/8 10.7.2017,kontrat 3777/9 17.7.2017,memo dshp 30.10.2017,fd 91 14.10.2017,seri 44392378
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 4,500,051 2017-10-25 2017-10-26 67621110012017 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 41 5.5.2017,njk 3777/2 5.5.2017,pv 4 229.6.2017,njf 3777/8 10.7.2017,kontrat 3777/9 17.7.2017,memo dshp 16.10.2017,fd 61 24.8.2017,seri 44392351
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 2,141,712 2015-12-31 2015-12-31 99321110012015 Shpenzime per te tjera materiale dhe sherbime operative Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
Bashkia Fier (0909) "SHENDELLI" Fier 6,021,056 2015-05-11 2015-05-12 11821110012015 Garanci te vitit vazhdim per sipermarje punimesh (2011 - Te Hyra) - Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 likujdim fature
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave