Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
"DRICONS" 1,690,426.00 11 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 435,399 2020-02-18 2020-02-20 13321110012020 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 mbikeqyrje punimesh UP.37 dt.12.12.2018 fo.12.12.2018 vp.27.12.2018 kontr. fat.405 seri 74139726 sit.pvmd
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 213,261 2019-09-11 2019-09-12 57221110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 mbikeqyrje pun. UP.31 dt.2.10.2018FO.04.10.2018 VP.04.10.2018 kontr. fat.357seri 741397690 dt.19.07.2019 sit.perf.akt-kolau.15.3.2019 relacin 23.07.2019
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 204,902 2019-02-27 2019-02-28 11921110012019 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te urave Bashkia Fier 2111001 mbikeqyrje punimesh UP.41dt.14.12.2017FO.14.12.2017 VP.13.12.2017 kontr. dt.13.12.2017 fat.233 seri 57001290 dt.8.6.2018 relacion sherbimi26.12.2018
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 87,683 2018-07-05 2018-07-06 46121110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 11 21.3.2018,kontrat 29.3.2018,sit perfund ,akt-kolaud,amd 30.4.2018,memo dshp 30.4.2018,fd 229 seri 57001286
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 85,680 2018-06-22 2018-06-25 45221110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 43 9.11.2016,fo ,kontrate 15.11.2016,certif md 20.9.2017,memo dshp 13.2.2018,fd 191 30.11.2017,seri 57001212
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 158,640 2018-06-22 2018-06-25 45321110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 31 29.9.2016,fo ,kontrate 5.10.2016,certif md 2.3.2017,memo dshp 13.12.2017,fd 192 30.11.2017,seri 57001213
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 145,416 2018-06-22 2018-06-25 45421110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrugeve Bashkia Fier 2111001 up 39 1.12.2017,fo ,kontrate 6.12.2017,certif md 22.12.2017,memo dshp 22.2.2018,fd 245 22.2.2018,seri 57001268
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 29,060 2018-05-21 2018-05-22 37021110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - konstruksione te rrjeteve Bashkia Fier 2111001 up 43 14.12.2017,fo ,kontrat 19.12.2017,akt-kolaud,ēertif e md ,memo e dshp ,fd 244 2.5.2018,seri 57001267
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 34,920 2018-02-13 2018-02-14 10621110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 13 24.4.2017,fo,kont 5.5.2017,ēmd ,akt-kolaud,memo e dshp ,fd 193 30.11.2017,seri 57001214
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 136,945 2018-02-02 2018-02-05 5921110012018 Shpenz. per rritjen e AQT - te tjera ndertimore Bashkia Fier 2111001 up 26 2.8.2017,fo 2.8.2017,kontrat 8.8.2017,memo dshp ,pv kolaudimi ,ēertif md ,fd 190 30.11.2017,seri 57001211
Bashkia Fier (0909) "DRICONS" Fier 158,520 2016-10-05 2016-10-05 53521110012016 Shpenz. per rritjen e AQT - ndertesa shkollore Bashkia Fier 2111001 up nr 21 dt 27.07.2015,fo 28.07.2016,fd 14 22.12.2016 27167315
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave