Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 4,136 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 4,641,009.00 4 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 37,497 2018-09-12 2018-09-13 59921110012018 Bursa Bashkia Fier 2111001, kuota ushqimore pėr bursistės,VKM 753 DT 13.12.2017,Urdh.Kryet 370 dt 23.05.2018,Urdh Tit QEA 23 dt 03.09.2018, listėpagesa, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 908,764 2018-07-10 2018-07-11 47721110012018 Bursa Bashkia Fier 2111001 pagesa per kuota ushqimore,bursistet,Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 1,367,132 2018-07-10 2018-07-11 47821110012018 Bursa Bashkia Fier 2111001 pagesa per kuota ushqimore,bursistet,Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) RAIFFEISEN BANK SH.A Fier 2,327,616 2018-06-05 2018-06-06 39621110012018 Bursa Bashkia Fier 2111001 pagesa per bursistet ,kuota ushqimore ,Shtator 2017-Mars 2018,Nevila Ēala
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave