Pagesa tė Thesarit 2015-2017- Bashkia Fier (0909) (Mbi 3,353 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Kategori Shpenzimi:

Vlere transaksioni:

Transaksione Thesari ėshtė njė shėrbim qė ofrohet nga organizata AIS me qėllim informim, transparencė, monitorim dhe llogaridhėnie pėr qytetarėt. Shėrbimi u jep mundėsi taksapaguesve tė mėsojnė si shpenzohen paratė nga qeveritė dhe institucionet publike. Tė dhėnat kanė burim parėsorė Sistemin e Shpenzimeve tė Zyrės Qendrore tė Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS pėrmes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania ka tė plotė ēdo pagesė, transaksion thesari tė realizuar nga 1600 institucionet buxhetore nė vend nga data janar 2012 e nė vijim. Tė dhėnat pėrditėsohen ēdo javė dhe mund tė aksesoren, pėrdoren dhe ripėrdoren nga kushdo. Pėr shėrbim mė tė detajuar mbi Transaksione Thesari 2012 dhe vijim mund tė shkruani tek info@ais.al. Ju mund tė bėni donacionin tuaj nė dobi tė AIS pėr tė siguruar vijimėsi dhe mė shumė shėrbime tek llogaritė Bankare tė AIS. Duke analizuar rekordet e kėsaj databaze tė mirėstrukturuar, mund te kuptohen dhe monitorohen":

  • Si i shpenzon parate administrata publike
  • Ku shkuan fondet e alokuara
  • Sa paguhet per sherbime/raste te ndryshme
  • Sa para ka perfituar nje kompani e dhene, nga nje institucion i dhene, ne nje interval te dhene kohe
  • Sa ka shpenzuar cdo institucion?
  • Sa para jane shpenzuar ne intervale te shkurtra kohe?
Lista e perfituesve per institucionin e dhene
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate pėrmbledhėse

Perfitues Vlera e transaksioneve Nr i transaksioneve Limiti i vleres Intervali (Sipas Date Regjistrimi) Intervali (Sipas Date Ekzekutimi)
All 2,834,017,692.00 344 All => =>

Transaksione

Institucion Buxhetor Perfitues Dege Thesari Vlera Date regjistrimi Date ekzekutimi Nr fature Kategori Shpenzimi Pershkrim fature
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 4,000 2019-05-10 2019-05-13 29121110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pension ushqimoe per A.Dabulla ndalese ne listepagese Prill 2019
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 29,801,787 2019-04-24 2019-04-25 24821110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Prill 2019 per NJ.A sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 4,049,600 2019-04-24 2019-04-25 25121110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Prill 2019 per NJ.A sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,591,200 2019-04-24 2019-04-25 25021110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Prill 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 22,980,296 2019-04-24 2019-04-25 24921110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Prill 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 4,000 2019-04-05 2019-04-08 20721110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pension ushqimoe per A.Dabulla ndalese ne listepagese Mars 2019
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,289,800 2019-03-21 2019-03-25 17721110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Mars 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 23,155,933 2019-03-21 2019-03-25 17621110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Mars 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 4,029,500 2019-03-21 2019-03-25 17821110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Mars 2019 per NJ.A sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 30,776,023 2019-03-21 2019-03-25 17521110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Mars 2019 per NJ.A sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,554,200 2019-02-22 2019-02-25 10621110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Shkurt 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 3,909,800 2019-02-22 2019-02-25 10721110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Shkurt 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 24,022,837 2019-02-22 2019-02-25 10521110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Shkurt 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 30,449,166 2019-02-22 2019-02-25 10421110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Shkurt 2019 sipas listėpagesės
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 4,000 2019-02-01 2019-02-04 4221110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pension ushqimoe per A.Dabulla ndalese ne listepagese Janar 2019
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 5,535 2019-02-01 2019-02-04 4321110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pension ushqimoe per Aleksander Saqellari ndalese ne listepagese Janar 2019
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,531,600 2019-01-24 2019-01-25 3521110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Janar 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 3,970,400 2019-01-24 2019-01-25 3421110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Janar 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 3,980,300 2019-01-23 2019-01-24 3321110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Dhjetor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,523,300 2019-01-23 2019-01-24 3221110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 invalid Dhjetor 2018 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 22,031,970 2019-01-23 2019-01-24 3121110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Janar 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 28,728,683 2019-01-23 2019-01-24 3021110012019 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Janar 2019 sipas listėpagesės Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 5,451,000 2018-12-26 2018-12-27 86821110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 shperblim fundviti VKM. dt.19.12.2018 per NJ.A. listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 3,606,000 2018-12-26 2018-12-27 86721110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 shperblim fundviti VKM. dt.19.12.2018 listepagesa
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 4,000 2018-12-21 2018-12-24 83921110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pension ushqimor Dhjetor 2018 nga A.Dabulla, nj.admin Mbrostar ndalese ne listepagese
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 5,535 2018-12-21 2018-12-24 84021110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pension ushqimor Dhjetor 2018 nga A.Saqellari, ndalese ne listepagese
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 23,233,585 2018-12-19 2018-12-20 83721110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Dhjetor 2018 listepagesa
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 30,006,055 2018-12-19 2018-12-20 83621110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Dhjetor 2018 per NJ.A. listepagesa
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 5,535 2018-12-11 2018-12-12 72421110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pension ushqimor Nentor 2018 nga A.Saqellari, ndalese ne listepagese
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 4,000 2018-12-11 2018-12-12 82321110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pension ushqimor Nentor 2018 nga A.Dabulla, nj.admin Mbrostar ndalese ne listepagese
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,550,300 2018-11-22 2018-11-23 79521110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Nentor 2018 listepagesa
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 30,381,252 2018-11-22 2018-11-23 79321110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Nentor 2018 per NJ.A. listepagesa
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 4,050,100 2018-11-22 2018-11-23 79621110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Nentor 2018 per NJ.A. listepagesa
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 23,452,586 2018-11-22 2018-11-23 79421110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 paaftesi Nentor 2018 listepagesa
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 4,000 2018-11-08 2018-11-09 76121110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pension ushqimor Tetor 2018 nga A.Dabulla, nj.admin Mbrostar ndalese ne listepagese
Bashkia Fier (0909) ZYRA PERMBARIMORE FIER Fier 5,535 2018-11-08 2018-11-09 74921110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001 pension ushqimor Tetor 2018 nga A.Saqellari, ndalese ne listepagese
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 29,785,375 2018-10-24 2018-10-25 72421110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001, pagesė paaftėsie Tetor 2018, nj.administrative Dėrmenas, Portėz, Mbrostar,Libofshė,Topojė, Levan,Cakran, Frakuul, Qendėr
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 5,595,100 2018-10-24 2018-10-25 72621110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001, pagesė invalidi Tetor 2018, Bashkia Fier sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Bashkia Fier (0909) POSTA SHQIPTARE SH.A Fier 3,990,800 2018-10-24 2018-10-25 72721110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001, pagesė invalidi Tetor 2018, nj.administrative Dėrmenas, Portėz, Mbrostar,Libofshė,Topojė, Levan,Cakran, Frakuul, Qendėr
Bashkia Fier (0909) FIRST INVESTIMENT BANK - ALBANIA SH.A Fier 22,352,780 2018-10-24 2018-10-25 72521110012018 Pagese paaftesie Bashkia Fier 2111001, pagesė paaftėsi Tetor 2018, Bashkia Fier sipas listėpagesės, Nevila Ēala
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave